Kayıt Ol

Siteye Kayıt olarak Favori Kanallarınızı ve Yorumlarınızı Takip Edebilirsiniz.


Tüm Alanları Eksiksiz doldurmalısınız..
Kullanıcı Adı:
E-posta Adresi:
Şifreniz:
Minimum 8 karakter
Şifreniz (Tekrar): Minimum 8 karakter

Her Canlı Tv kullanıcısı, kendisinin belirleyeceği bir “kullanıcı adı” veya e-posta adresi ile “şifre”ye sahip olur.

“Kullanıcı adı” e-posta adreslerinde olduğu gibi her üyeye özeldir ve aynı kullanıcı adı farklı üyelere verilmez.

Her kullanıcının Canlı Tv üyeliği gerektiren sistemlere bağlanabilmesi için kullanıcı adını veya kayıtlı e-posta adresi ile şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem Canlı Tv sistemine giriş yapmak şeklinde tanımlanmıştır.

“Şifre” sadece ilgili kullanıcının bilgisi dâhilindedir. Kullanıcı şifresi unutulduğu takdirde Canlı Tv, talep üzerine kullanıcının Canlı Tv sisteminde kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturabilmek için bir bağlantı gönderecektir. Şifre'nin belirlenmesi ve korunması tamamıyla kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve Canlı Tv şifre kullanımından doğacak problemlerden veya oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumlu değildir.

Canlı Tv kullanıcılarını Canlı Tv’da kayıtlı iletişim bilgileri (telefon, email gibi) üzerinden yararlanabilecekleri promosyonlar ile Canlı Tv sistemi dahilindeki yeni hizmet veya projelerden ilgili iletişim kanalına uygun olarak haberdar edebilecektir. Ayrıca Canlı Tv kullanıcılarına sosyal medya kanalları dahil olmak üzere kullanıcıların Canlı Tv sistemi ile paylaştıkları her türlü iletişim kanalı üzerinden ulaşabilir ve çeşitli promosyon, kampanya ve benzer bilgileri paylaşabilecektir.

Kullanıcıların belirlemiş oldukları Canlı Tv sisteminde kayıtlı isim, e posta ve telefon numarası 3.kişilerleancak anonimleştirilerek paylaşılabilir.

Canlı Tv sisteminin kullanılması ile oluşacak data ve verilerin tüm fikri haklarına sahiptir. Canlı Tv, söz konusu bilgilerle kullanıcı üyelik bilgilerini açıklamadan demografik bilgiler içeren raporlar düzenleyebilir veya bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir ve bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir. Bu işlemler Canlı Tv Gizlilik Politikası hükümlerine aykırılık teşkil etmez.

Üyelik Koşullarını okudum ve onaylıyorum.