İbo Show 2. Bölüm izle - Canlı izle

Star TV

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen İbrahim Tatlıses ile özdeşleşmiş olan program İbo Show 2. bölümü ile 21 Kasım Cumartesi ekranlara geliyor. Seyircinin uzun zamandır görmediği ve fazlaca özlediği İbrahim Tatlıses geçtiğimiz hafta yeni yayın hayatına başladı. İlk bölümünün geçen hafta yayınlandığı programda izleyenler sosyal medyada İbrahim Tatlıses'i özlediklerini paylaşımlarından belli ettiler. İlk bölümünden sonra reytingleri alt üst eden programın yeni bölümünde neler olacak? İbo Show programını sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

İbo Show 2. Bölüm- Programın Bugünkü Konukları Kimler?

Bu gün yayınlanacak 2. Bölümde İbo Show'a Hülya Avşar konuk oluyor. İbrahim Tatlıses'in ekranlara geri dönmesi sonucunda kendisini seven bir çok ünlü isim konuk alındığı programda bugüne damga vuracak ünlü isimlerde yerini alıyor. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımından gördüğümüz kafarıyla bugün Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek yer alacak.

 

İbo Show 21 Kasım Cumartesi  saat 20.00'da  Star Tv'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Star TV CANLI İZLE

Bu yazı 21 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.