Hekimoğlu 22. Bölüm izle

Kanal D

Kanal D ekranlarının sevilen doktor dizisi Hekimoğlu 22. Bölüm izle sayfasında bulunuyorsunuz. Bu sayfadan Hekimoğlu dizisinin son bölümüne, yayınlanan fragmanlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hekimoğlu 22. Bölüm Canlı izleyebilirsiniz. Yeni sezona oldukça iddialı başlayan dizide geçtiğimiz hafta neler yaşandı?

Hekimoğlu 21. Bölüm Özeti- Son Bölüm Neler Yaşandı?

Hekimoğlu'nun şaşırtan  imajı, hastanedeki herkesin dikkatini çekti. Herkes bu değişime odaklanmışken, Hekimoğlu'nun kafası  başka yerde. Şehir dışından gelen aile bireyleri ile yemek yiyecek olan Hekimoğlu, bu yemeğin üstesinden gelmek  için her yolu deniyor. Öteki taraftan hastaneye yeni bir hasta geliyor. Üniversiteyi yeni bitirmiş olan genç, ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılıyor ve durumu giderek kötüye gidiyor. Hekimoğlu ve ekibi, hastalığın nedenini bulmaya çalışırken kökeni geçmişe dayanan bir aile dramı da gözler önüne seriliyor. İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkıyor.
Hekimoğlu ailesinden neden kaçıyor? Hekimoğlu’nun annesi ve babası nasıl insanlar? Hekimoğlu genç adamın hayatını kurtarabilecek mi?


 Hekimoğlu 22. Bölümde Neler Yaşanacak?

Oldukça karışık  bir vakayla daha karşı karşıya gelen Ateş, bu defa yanılmış olabilir mi ? Hastanın kanser olduğunu söyeleyen Hekimoğlu, Orhan'dan tam tersi bir cevap alınca işler düğümleniyor. Öte yandan Selin ve Ateş ikilisinin arasında geçen konuşma dikkat çekiyor. Ateş, Selin'in duyguları konusunda  emin olmaya çalışıyor ancak bu durum her ikisinin kafasında da soru işaretlerine neden oluyor. Dizide dikkat çeken detaylardan bir tanesi de Ateş, İpek'e geçmişten bir anı verir. Bu anı bir taştır ve İpek'in gittiği yerlerden topladığı anı niteliğinde bir taştır. Hekimoğlu'nun, bu taşı yıllarca saklaması onun hoşuna gider; fakat Ateş Hekimoğlu, bu güzel anı bozmanın bir yolunu bulur. İşte yayınlanan o fragman.

Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı-20 Ekim Salı

Hekimoğlu 20 Ekim Salı akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı Dr. 
İpek Tekin (Ebru Özkan): Doktor. 
Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Kardiyoloji ve Koroner Yoğun Bakım Uzman
Kerem Cevher (Eren Hacısalihoğlu): Doktor. Ömrünü Afrika'daki Tüberküloz hastalarına adamış.
Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji Uzmanı
Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Nöroloji Uzmanı
Selin (Belçim Bilgin): Ateş'in eski karısı
Zeynep Can (Damla Colbay): Alerji ve İmmünoloji Uzmanı

 

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 20 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.