Halk Tv

19.09.2020

Halk TV 2005 senesinde Deniz Baykal tarafından kurulmuş bir haber kanalıdır. Kanalın yanı sıra Halk Radyo ismiyle bir de radyosu bulunmaktadır. Halk TV D-Smart, Digitürk ve Türsat 3A uydularından yayın yapmaktadır. Bu uydulara sahip televizyonlardan gerekli ayarlamaların yapılmasının akabinde Halk TV yayına ulaşmanız mümkündür.

Kanalın genel merkezi Ankara’dadır. Genel yayın yönetmenliğini Hakan Aygün’ün yaptığı Halk TV’nin sloganı “Halk için haber”dir. Halk TV geçmişinde yaşamış olduğu sıkıntılar sebebiyle yayınlarına zaman zaman ara vermek hatta bir dönem Digitürk kanal listesinden çıkarılmıştır. Kanal kendisini 2013 senesinde maddi olarak toparlamış ve tekrar yayıncılığa dönmüştür.

 Aynı yılda ülkemizde ki Gezi Olayları sebebiyle yaptığı sansürsüz ve canlı yayınları sayesinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. İzleyici kitlesi her ne kadar Türkiye’nin muhalif kısmı da olsa o dönemde insanların doğru bilgi ve canlı yayın izleyebileceği neredeyse tek kanal olması sebebiyle büyük bir kitleye hitap etmiştir.

Halk TV Programları Hakkında

Kanalın izlenme oranlarının artması için Halk TV’ye pek çok isim transfer edilmiştir. Bunlardan biri İrfan Değirmenci ile hafta içi her akşam saat 18:00 Halk Ana Haber programıdır. Kendisi daha önce çalıştığı kurumdan atılmış ve uzun süre ekranlardan uzak kalmıştı. Halk TV ve İrfan Değirmenci artık hafta içi her akşam evlerinize konuk olabilmektedir.

Canlı Yayın Halk TV

Günümüzde gelişen teknoloji ile evlerinde oturup televizyon izleme imkanı veya vakti olmayan kişiler artık sevdikleri kanallardaki programları internet üzerinden takip edebiliyorlar. Web sitemiz üzerinden canlı izle seçeneği ile tüm kanallara HD kalitesi ile ulaşmanız mümkündür.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar

yasaltv.com - Canlı Tv İzle

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte canlı tv yayıncılığı çağ atladı. Özellikle Full HD kalitedeki yayınlar üst seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmakta. yasaltv.com da bu durumu göz önünde bulundurarak en iyi canlı tv izleme sitesi olarak hizmet vermekte. Tüm televizyon kanallarını sitemiz üzerinden donmadan, kesintisiz ve ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz. En iyi canlı tv izleme sitesi...

[email protected]

Hızlı Bağlantılar

Copyright @2019 | yasaltv.com Tüm hakları saklıdır. canlı tv

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.