Gönül Dağı Canlı izle

TRT 1

Senaryosu ile farklılık yaratan ve alışılmış konuların dışarısına çıkan halkın arasından hikayelerin konu edildiği Gönül Dağı Canlı izle sayfasından merhaba.

 

Trt1 ekranlarının yeni sezonda da farklı yapıtlar ile hazırlıklarına kaldığı kesmeden devam ediyor. Birbirinden farklı ve başarılı dizi ve televizyon programının tanıtımını gerçeklerştiren kanalın en son tanıttığı Gönül Dağı dizisi oldu.
 

Anadolu'nun destanlaşmış aşk hikayelerinden bir tanesini konu alan dizi 'Bozkırın Kalemi' kitabından esinlenerek televizyon ekranlarına döktü. Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış eserlerinden esinlenerek senaryosunun yapıldığı Gönül Dağı dizisi aile sıcaklığında gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz bir yapıt her hafta Cumartesi akşamı saat 20.00'da TRT1 ekranlarında.
 

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın yer aldığı dizi bozkırın orta yerinde yer alan şirin bir kasabanın samimi, içten Anadolu halkının hikayesini anlatıyor. Efsaneleri, destanları, gelenekleri ve şehirlerde unutulmaya yakın kültürel değerleri yürekten yaşayan, emeğiyle kazanıp aşkını kalbinde hisseden, ümitleri ve hayalleri için hayat mücadeleri veren bozkır insanının hikayesi.
 

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları


Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 21 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.