Gönül Dağı 5. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt1 ekranlarında yayınlanan Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 5. bölümü ile ekranlara geliyor. Bazen hüzün dolu bazen ise oldukça eğlenceli anların yaşandığı dizinin yeni bölümünü reklamsız olarak sitemizden canlı, kesintisiz ve full hd şekilde izleyebilirsiniz. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda bu hafta bizleri neler bekliyor?

Gönül Dağı 5. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Dilek için ayrılık vakti gelmiştir. Taner, Dilek’i kasabada tutabilmek için tek başına Gönül Dağı’na doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuğun sonunda Dilek’i kasabada tutmayı başarabilecek midir? Bu arada Veysel kasabada kalmıştır, ancak evine gitmek istememektedir. Bir süre kasabada gizlenip iş bulmaya çalışır. Tabii bu o kadar da kolay olmayacaktır. Bu arayışın sonunda babasıyla bir kez daha yüzleşecektir.

Ramazan’ın, Asuman’ın kalbini kazanmak için iş arama macerası ise devam etmektedir. Sonunda bir benzinlikte iş bulur. Her şey onun için çok güzel giderken, Asuman karşısına hiç beklenmedik bir zamanda çıkar. Ramazan için aşkıyla gururu arasında bir karar verme zamanı gelmiştir…”

Gönül Dağı 21 Kasım Cumartesi saat 20.00'da Trt1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Gönül Dağı Oyuncuları

Berk Atan           : Taner

Gülsim Ali İlhan : Dilek

Yavuz Sepetçi   : Ciritçi Abdullah

Ege Aydan        : Celal Bey

Semih Ertürk     : Veysel

Ecem Özkaya    : Zahide

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 21 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.