Gönül Dağı 4. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt1 ekranlarında yayınlanan Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 4. bölümü ile ekranlara geliyor. Bazen hüzün dolu bazen ise oldukça eğlenceli anların yaşandığı dizinin yeni bölümünü reklamsız olarak sitemizden canlı, kesintisiz ve full hd şekilde izleyebilirsiniz. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda bu hafta bizleri neler bekliyor?

Gönül Dağı 4. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Gönül Dağı 4. Bölümü ile 14 Kasım Cumartesi günü saat 20.00'da Trt1 ekranlarında olacak. Bu hafta dizide biraz hüzün hakim olacak. Yayınlanan fragman sonrası Dilek, Taner’in küçüklükten beri kendisine sevdalı olduğunu öğrenince duyguları allak bullak olur. Gönül Dağı’ndaki işlerinin az bir zaman sonra biteceği haberi de üzerine eklenince gidip gitmemek arasında tereddütte kalır. Taner, Dilek’in kısa zaman sonra kasabayı terk edeceğini öğrenince kaderine mahkum olur.


Veysel, Ramazan ve Cemile; onun bu durumunu kabul etmezler ve Dilek’in kasabadan gitmemesi için Taner’den gizli bir plan yaparlar. Çalışmaları durma noktasına getirmek için önemli bir makineyi bozarlar. Dilek ve ekibi bu makinenin nasıl tekrar çalışır vaziyete geleceğini araştırırken, bütün yollar Taner’e çıkar. Taner makineyi tamir ederse Dilek kasabadan gidecek, etmezse Dilek kasabada kalacaktır. Taner’in tercihi ne olacaktır?


Öte yandan Veysel’e kasaba dışından büyük bir iş teklifi gelmiştir. Veysel her şeyi geride bırakıp kasabadan ayrılacak mıdır?

Gönül Dağı 14 Kasım Cumartesi saat 20.00'da Trt1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Gönül Dağı Oyuncuları

Berk Atan           : Taner

Gülsim Ali İlhan : Dilek

Yavuz Sepetçi   : Ciritçi Abdullah

Ege Aydan        : Celal Bey

Semih Ertürk     : Veysel

Ecem Özkaya    : Zahide

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 14 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.