Gönül Dağı 3. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Yeni yayın döneminin yeni projelerinden bir tanesi olan Gönül Dağı 3. bölümü ile Trt 1 ekranlarında yerini alıyor. Trt1 in bu sezon başarılı projelerinden bir tanesi olan Gönül Dağı dizisini sitemizden canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Yayınlanır yayınlanmaz oldukça ses getiren dizi 3. bölümü ile 7 Kasım Cumartesi saat 20.00'da ekranlarda olacak. Peki Gönül Dağı yeni bölümde neler yaşanacak ve geçtiğimiz son bölümünde neler yaşandı? İşte yazımızın detayları...

Gönül Dağı 3. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Dizide bu hafta Muammer'in Taner'e kız bakması gündem konusu olmuş durumda. Yana döne kız arayan Muammer Taner'e kız bulabilecek mi? Ailesininde evlilik yönünde isteği olan Taner hiçbir şeyden habersiz sadece Dile'i düşünmekte. Dilek'in nişanlı olduğu haberini alan Taner bu sevdadan vazgeçmek zorunda olduğunu düşünmeye başlamış görünüyor. Bakalım kader Dilek ve Taner'i bir araya getirebilecek mi?

Dizide bir diğer dikkat çeken nokta ise Taner ve ekibinin projelerini çalıştırması olurken Selami'nin dava açmış olması diziyi bu hafta biraz hareketlendirdi. Davadan vazgeçme şartı olarak düğündeki gelini rezil etmelerini isteyen Selami sözünde duracak mı? Taner bu görevi kabul edip başarabilecek mi?

Gönül Dağı Son Bölümde Neler Yaşandı? Gönül Dağı 2. Bölüm Özeti

Dilek’in yıllar sonra kasabaya dönüşüyle Taner’in dünyası tamamen değişmiştir. Onun gönlünü kazanabilmek için beş haftası olduğunu bilen Taner, bu sefer onun gidişine izin vermemeye kararlıdır. Ancak Dilek henüz kimsenin bilmediği birtakım sırların ağırlığından dolayı işleri erkenden bitirip kasabadan gitmek istemektedir. Taner için çocukluk aşkına kavuşma umudu gitgide sönerken Gönül Dağı imdadına yetişecektir. Taner, Dilek’le beraber Gönül Dağı’nın esrarengiz tarafına doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir…
Öte tarafta Selami’nin düğünü bütün ülkenin konuştuğu bir dalgaya dönüşmüştür. Öyle ki Muammer ve Hüseyin oğullarının birbirleriyle görüştüğünü anlamıştır. İki aile arasındaki tansiyon artınca devreye Ciritçi Abdullah girecektir. Muammer ve Hüseyin sonunda barışabilecek midir?
 Ramazan aşkından ölüp bittiği Asuman’ın gönlünü kazanmanın yolunu bulmuştur. İnce ince işlediği planı uygulamaya koyduğunda ise hiç beklemediği bir sonuçla karşılaşacaktır.

Gönül Dağı Oyuncuları

Berk Atan

Gülsim Ali İlhan

Yavuz Sepetçi

Ege Aydan

Semih Ertürk

Ecem Özkaya

 

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 31 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.