Fox

21.02.2020 Şuanda : Çağla ile Yeni Bir Gün 10:00 - 12:15
İsim Fox TV
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim bilgi@fox.com
Telefon 0 212 414 90 00

FOX TV 1993 yılından beri Türkiye'de yayın yapan TV kanallarından biridir. İhlas Holding bünyesinde faaliyet gösterir.

FOX TV Yayını

FOX TV tek tür yayın yapan bir kanal değildir. Haber programları, dizi, film, yarışma programları gibi farklı türlerde yayın yapar. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yayınlanan haber programlarının izleyici kitlesi oldukça yüksektir. Bunun yanında birçok dizi yine FOX TV aracılığı ile izleyiciye ulaşır. Genellikle her yıl değişik diziler yayınlayan kanalın izleyici kitlesi oldukça geniştir. Oyuncu kadrosu ve oyuncuların performansı ile öne çıkmayı başaran ve oldukça büyük beğeni toplayan Mucize Doktor dizisi bunlardan biridir.

FOX TV ve Canlı İzleme

FOX TV'nin resmi internet sitesinde sağ üst köşede bulunan canlı yayın sekmesi aracılığı ile canlı izle yapmak mümkündür. Canlı izlemek; TV de yayınlanan programı internet üzerinden eş zamanlı izlemek anlamına gelmektedir.

FOX TV Dizileri

Ülkemizde reytingler üzerinde dizilerin ayrı bir önemi vardır.

Reytingi yüksek FOX TV dizileri şöyledir:

  • Mucize doktor
  • Yasak elma
  • Kadın
  • Kurşun

 

Bu dizilerin yanında kanalda yayınlanan başka diziler ve değişik yarışma programları var.

FOX TV'de Yayınlanan Yarışma Programları

FOX TV'de yayınlanan ve alışılmışım dışındaki yarışma programlarından biri ''Temizlik Benim İşim'' yarışma programıdır. Kirli olan evlere gidilerek temizlik yapılır ve en iyi temizliği yapan yarışmayı kazanır. Aynı kanalda ayrıca Zuhal Topal'la Sofrada adlı yemek programı yayınlanmaktadır.

Tüm bu programlar canlı TV aracılığı ile izlenebilir ve 24 saat yayın yapan FOX canlı yayın akışına resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

Yorumlar

Yorum Ekle

Mert tarafından 2020-02-15 10:55:17 tarihinde gönderilmiştir.

Mucize doktor dizisi gerçekten çok iyi bir dizi. İzlemekten büyük keyf alıyoruz. Umarım bu şekilde devam eder. Ayrıca hiç donma olmadan seyredebiliyoruz. Teşekkürler

Derya tarafından 2020-02-15 20:03:00 tarihinde gönderilmiştir.

Zümrüdüanka yeni bölüm başlıyor. Fox tv yayınında hiç donma olmadı teşekkürler

Şuanda Yayında Olanlar