Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169. Bölüm izle

ATV

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169. Bölüm Canlı izle sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfadan diziyi canlı ve kesintisiz izleyebilirsiniz. Ayrıca dizinin yeni bölümüne, yayınlanmış son bölümüne full ve tek parça halinde bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni bölümü ile 27 Ekim Salı günü saat 20.00'da Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Dizinin son bölümünde neler yaşandı ve yeni bölümde bizleri neler bekliyor? Bütün bu sorularınızın cevabını yazımızda bulacaksınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm Özeti-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Neler Yaşandı?

Çakırbeyli ailesinde olaylar bitmiyor. Alpaslan'ın kafasına göre verdiği kararlar yetreli değilmiş gibi Hızır Reis bu kez de kardeşi İlyas sebebinden zor durumda kalmıştır. Ölümden dönen Hızır Reis, sorumlusu Bahar Sincanlı'yı bağışlamıştır. Bütün bunlara rağmen Bahar Sincanlı'nın ölüm emrini veren İlyas Çakırbeyli, abisini zor bir karar verme zorunda bırakır. Bahar Sincanlı'nin kalemini eşi Ömür Çakırbeyli'ye rağmen kırmakla tatmin olmayan İlyas, abisinden habersiz verdiği kararlara bir tanesini daha  ekler. Korkmazlarla devam eden  savaşta herkesin saygı duyduğu Şahin Ağa arada kalır. İlyas, Yaman'a ise büyük bir ders verir. Masadan atılmasına rağmen intikam ateşi dinmeyen Alpaslan'ın, pervasız hareketleri devam eder. Herkesten habersiz Yaman Korkmaz'ın gizli mekanına baskın düzenleyen Alpaslan'ın bu kez başı büyük bir belaya girer ve esir düşer. İmdadına ise kendinden  çok sevdiği amcası koşar. Hemen her fırsatta hırsızların ele başı olduğunu iddia eden Yaman Korkmaz'ın ise ardındaki gücün babası olduğu ortaya çıkar. Çakırbeyliler, Sincanlılar ve Korkmazlar'ın birbirleriyle olan düşmanlığı her geçen bölüm artarken, bir olayda Façalı ailesinde yaşanır. Haşmet Façalı'nın büyük sırrı ortaya çıkar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169. Bölüm Özeti-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Hafta Neler Olacak?

Hızır Reis, ömrünün en önemli sınavını kendinden  çok sevdiği yeğeni Alpaslan ile verir. Kafasına göre yaptığı baskınlar sebebiyle yeğenini masadan kovan Hızır Çakırbeyli, bununla da kalmayıp aileden de kovar. Akıl danışmanlığı yapan Şahin Ağa'nın yol vermesiyle geleceğinde yeni bir başlangıç yapan Alpaslan, aklının yanına ek olarak bir de bilek gücünü katar. Teyzesi Ceylan Çakırbeyli'yi de karşısına alan Alpaslan, intikam hırsıyla öfkelenerek düşmanlarının karşısına çıkmaya hazırdır.

 

Mafya babalığı yaparak mazlumun, güçsüzün ve düşmüşün etrafında olmak için Çakırbeyli soyadını ardında bırakan Alpaslan'ın önündeki en güçlü engel ise Korkmazlardır. Bu amaçla yeni bir ekip oluşturan Alpaslan'nın en büyük silahı ise Kubilay olacaktır. Tüm masaya savaş açan Yaman Korkmaz'ın bir sonraki durağı ise Haşmet Façalı olur. Façalı'nın evine giden Yaman Korkmaz, tehditlerini onlara  savurur. Hızır Reis ise düşmanın hain planlarına karşı kendi planlarını devreye sokmaya hazırdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli),
Mustafa Üstündağ (Boran),
Hüseyin Avni Danyal (Tufan),
Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli),
Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli),
Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli).
Turgut Tunçalp (Haşmet Façalı),
Emir Benderlioğlu: Behzat Façalı
Ceren Benderlioğlu (Ömür Façalı),
Olcay Yusufoğlu: Tufan'ın kızı.
Mustafa Vuran: Adnan
Selda Alkor,
Burak Sergen,
Naz Elmas
İlhan Şen,
Gözde Okur,
Savaş Özdemir (Tipi), Hakan Meriçliler (Karabatak Ziya), Zara (Gönül), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan), Olgun Şimşek (Yaşar Kimsesiz), Mesut Akusta (Ekrem Yıldıran), Turgay Tanülkü (Şahin Ağa), Tuna Orhan (Servet Karademir), Hakan Karahan, Müjde Uzman, Ece Hakim (Zeynep), Birol Ünel (Teoman Yıldıran), Kenan Çoban (Fahri), Meryem Uzerli (Ajan Suzi), Cansu Melis Karakuş (Meltem),  Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Sevcan Yaşar (Esra)

ATV CANLI İZLE

Bu yazı 27 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.