Eda Ece kıyafetiyle damga vurdu

Fox TV’de 4. sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Yasak Elma dizisinin seti, hem eğlenceli ve renkli görüntülere sahne oluyor hem de izleyiciyi merakta bırakıyor. Bu merakın sahibi de dizide Yıldız karakterini oynayan Eda Ece! Oyuncu, dizinin kamera arkasından o kadar çok paylaşım yapıyor ki izleyiciler o karelerde bir tüyo bulmak için her detayı inceliyor ve dikkat kesiliyor adeta!

Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın rol aldıkları dizinin yeni sezon bölümlerinin çekimleri, Temmuz ayının başında başlamıştı. Çekimler sırasında kamera arkasından hem Şevval Sam hem de Eda Ece, bolca paylaşım yapmaya devam ediyorlar.

Bu durum hem yeni sezona olan merakı arttırıyor hem de ilgiyi taze tutuyor. Eda Ece son olarak dün mavi ve çok şık bir abiye kıyafet ile poz verdi. Yanındaki sevimli köpekle poz veren oyuncunun Styling’e teşekkür ettiği paylaşımda, şık bir sahne öncesi Ece’nin böyle giyindiği anlaşılmıştı.

Dizinin kadınlarının her daim şık ve güzel kıyafetlerle olmasına izleyici zaten alıştı. Ancak Eda Ece’nin üzerindeki kıyafetten, dizide önemli bir sahne, büyük bir parti sahnesi gibi bir çekim yapılacağı izlenimi doğmuştu.

Durum daha sonra ortaya çıktı! Eda Ece, dün uzun süre yapılan hazırlığın ardından son haliyle çektiği fotoğraflarını instagram’dan yayınladı. Bu fotoğrafların dizinin bir sahnesi için değil de yeni sezon afişi için olduğu sonradan anlaşıldı.

Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından dizinin yeni sezonu için afiş çekiminin dün yapıldığı duyurdu. Dizinin başrol oyuncularının da hazır bulunduğu çekimlerin fotoğrafları kısa bir süre sonra dağıtılacak. Ancak görünen o ki bu dağıtım öncesinde Eda Ece’nin afiş kıyafeti, kendi paylaşımıyla ortaya çıkmış oldu.

Bakalım durum gerçekten böyle mi? Bir kaç gün içerisinde belli olacak…

İşte Eda Ece’nin son paylaşımları:

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.