EBA Lise

19.09.2020

TRT EBA TV Lise kanalını canlı izle. Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs (koronavirüs) pandemisi sebebiyle ülkemizde de olağanüstü önlemler alınmaktadır. Bu önlemlerin başında ise okulların tatil edilmesi gelmektedir. Ülkemizde ki yaklaşık 1,5 milyon öğrenci öğretimden uzak kalmıştır. Okula dönüş ile ilgili kesin bir bilgi yoktur. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan kararla öğretime televizyon üzerinden devam edilecektir.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından ilk dersin verilmesiyle başlayan sistem, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzare 3 kanal üzerinden yapılacaktır. Gün boyu ders tekrarlarının yer alacağı kanallarda öğrencilerin eğitimden uzak kalmaması amaçlanmaktadır.

TRT EBA TV Lise canlı izle sayfamızdan donma ve kesinti olmadan ücretsiz bir şekilde bu dersleri takip edebilirsiniz.

TRT EBA TV Lise kanalını canlı izlemek için sitemizi takip edebilirsiniz. Donmadan, kesintisiz ve ücretsiz bir şekilde EBA TV Lise kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Milli Eğitim Bakanlığı ve TRT ortaklığında hayata geçirilen TRT EBA TV Lise kanalını sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Koronavirüs pandemisi sonrasında eğitim ve öğretime Nisan ayı sonuna kadar ara verildi. Bu süre boyunca milyonlarca öğrenci öğrenimlerini EBA TV üzerinden gerçekleştirecek. EBA TV televizyon üzerinden yayın yapmakta ve durdur başlat özelliği olmayan televizyonlar öğrencileri çok fazla etkilemekte. Bu durumu aşmak için durdur başlat özelliği ile kolaylıkla not almanızı sağlamak için bu yayınları canlı olarak sitemize ekledik.

EBA TV Nedir?

Corona Virüs salğını sebebiyle eğitim ve öğretime verilen arada öğrencilerin derslerinden uzak kalmaması adına MEB ve TRT ortaklığında online ders işleme imknaı sağlayan bir platformdur.

EBA TV Kanalları Hangileridir?

TRT EBA TV üç kanaldan oluşmaktadır. İlkokul, ortaokul ve lise kanalları bulunan EBA TV de gün boyunca ilgili sınıflara göre ayrılmış online dersler gösterilmektedir.

EBA TV Lise Nasıl İzlenir?

TRT EBA TV kanalları televizyon üzerinden yayın yapmaktadır. Öğrenciler en çok durdur başlat özelliği olmadığı için not tutmakta zorlandığı için bu yayınları sitemiz üzerinden ücretsiz olarak takip etme imkanları vardır.

EBA Site hangileridir?

EBA TV'ye ait olan kanalları sitemizden donmadan, kesintisiz ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

TRT EBA TV İlkokul canlı izle

TRT EBA TV Ortaokul canlı izle

TRT EBA TV Lise canlı izle

EBA TV İlkokul Canlı izle

İlkokula giden öğrencilerin ders içeriklerinin bulunduğu kanalda 1, 2, 3, 4 ve 5. sınıf öğrencilerininonline ders anlatımları bulunmaktadır. İlkokul öğrencilerinin velileri ile birlikte bu ders içeriklerini izlemeleri ve takip etmeleri önerilmektedir.

EBA TV Ortaokul Canlı izle

Orta okul öğrencilerinin öğrenimden uzak kalmaması için canlı yayın yapan kanalda 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin ders içerikleri yer almaktadır.

EBA TV Lise Canlı izle

Lise öğrencilerinin derslerinin yer aldığı kanalda 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik içerikler vardır. 

TRT EBA TV Frekans Bilgileri Nelerdir?

Bu yayınları TV üzerinden izlemke isterseniz frekans bilgileri;

HD Alış bilgileri: Alış frekansı:12.084 MHz, Polarizasyon : Yatay (H), Sembol oranı : 13.750, FEC : 2/3

SD Alış bilgileri: Alış frekansı:11.916 MHz, Polarizasyon : Dikey (V), Sembol oranı : 30.000, FEC : 3/4

eba izle

 

Yorumlar

Yorum Ekle

murat tarafından 2020-03-27 11:44:36 tarihinde gönderilmiştir.

fena değil

ali tarafından 2020-03-27 11:45:24 tarihinde gönderilmiştir.

bu kadar beklemiyordum gayet iyi anlatıyorlar

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar

yasaltv.com - Canlı Tv İzle

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte canlı tv yayıncılığı çağ atladı. Özellikle Full HD kalitedeki yayınlar üst seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmakta. yasaltv.com da bu durumu göz önünde bulundurarak en iyi canlı tv izleme sitesi olarak hizmet vermekte. Tüm televizyon kanallarını sitemiz üzerinden donmadan, kesintisiz ve ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz. En iyi canlı tv izleme sitesi...

[email protected]

Hızlı Bağlantılar

Copyright @2019 | yasaltv.com Tüm hakları saklıdır. canlı tv

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.