Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

 Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni haftanın ilk fragmanı yayınlandı. 21. Bölüm fragmanı yayınlanan dizide çok çarpıcı sahneler bizi bekliyor. Zeynep ve Mehdi'nin yaşamını anlatan dizide Zeynep'in bu haftaki hareketi seyirciye ohh be dedirtecek.

Ekranda güçlü kadın karakterleri görmek isteyen birçok dizi hayranları, Zeynep’in Mehdi’ye karşı son çıkışlarından son derece mutlu kalmışlardı. Kocasının sözünü dinlemesi gereken, gerisinde durması beklenen ve kocası ne derse onu yapması için programlanmış adeta köleye dönüşmeyi kabul etmeyen Zeynep, yine sert ve mağdur yolundan sapmıyor.

Geçtiğimiz hafta dizideki düğün sahnesi büyük ilgi görmüştü. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol da sahnede yeteneklerini sergilemişti. Zaten dansçılık geçmişi olan Özdemir, oyun havalarında da ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha gösterdi.

İbrahim Çelikkol ise Zeybek şovu yaparak hayranlarını adeta mest etti. Hikayede ise Mehdi’nin Zeynep’i yeniden kazanmak için bu zeybek şovunun işe yaramadığı yeni bölümde ortaya çıkıyor.

Salonda Mehdi’nin durdurduğu ve dudaklarına aniden yapıştığı Zeynep, eski eşine lafı fena yapıştırdı.. Doğduğun Ev Kaderindin 21. bölüm fragmanına yansıyan sahnede, “Mehdi ben seni affetmedim. Bitti Mehdi, bir daha sakın bana bunu yapma” diyen Zeynep’in tavrı izleyicilerden de destek buldu.

Mehdi başka birisi olup olmadığını sorgulayarak, Barış konusunda bir açık nokta arıyor. Ancak Zeynep’in sözleri yine çok sert: “Neden bu ihtimal ilk senin aklına geliyor ki. Erkek olduğun için mi, yoksa gerçekten böyle bir ihtimalin olduğu için mi?”

Ancak Mehdi, Zeynep’in peşini bırakmaya niyetli değil. Zeynep ve Barış’ı biraz da samimi şekilde görünce Mehdi’nin artık ne yapacağını kestirmek de zor olacak.

İşte 25 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan 21. bölümden ilk fragman:

 

Bu yazı 21 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.