Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm izle-Canlı izle

TV8

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen Tv8 kanalının başarılı projelerinden bir tanesi olan Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Popüler diziler arasında yer alan dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yer almakta. Toplumuzda oldukça sık karşılaştığımız olayların artık dizilerde izleyiciye sunulduğu bu dönemlerde başarılı yapıtlardan bir tanesi olarak dizi ön plana çıkmaktadır. Diziyi sayfamızdan canlı ve kesintisiz olarak izleyebilir, dizinin son bölümüne full ve tek parça halinde ulaşabilirisiniz. 20. Bölümü ile 18 Kasım Çarşamba saat 20.00'da ekrana gelecek dizide bizleri bu hafta neler bekliyor?

Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Zeynep ve Mehdi ikilisi arasındaki gerilimin dozu Mehdi’nin Barış’ı evde görmesiyle tırmanır. Öfkesini kontrol etmekte zorluk çeken Mehdi önce Zeynep’in kalbini yaralar sonra da acısını Nuh’tan çıkarır. Cemile ile olan ilişkisi nedeniyle Nuh’a da sırt çeviren Mehdi işi bile gözden çıkararak iyice yalnızlaşacaktır.

Barış ziyareti anında alçak gönüllüğü ve yardımseverliği ile hane halkının gönlünü fetheder. Zeynep artık Barış ile her şeyi konuşabileceğini anlar. Ancak Barış ve Zeynep’in günden güne güçlenen dostluğu kısa sürede Mehdi’nin kıskançlığının hedefi haline gelecektir.

Zeynep bir taraftan Nazlı ve Mehdi’ye dair soru işaretleri ve kıskançlık hissi ile mücadele ederken bir taraftan da Cemile ve Nuh’a destek olmaya çalışır. İyice bunalıma giren Müjgan tarafından da kabul görmeyen ikiliye başta Sultan ve Zeynep olmak üzere tüm ev halkı sahip çıkar. Sonunda Cemile ve Nuh için kurulan düğün birçok sürprizi de beraberinde getirir.

Doğduğun Ev Kaderindir 18 Kasım Çarşamba saat 20.00'da TV8'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncu Kadrosu

Zeynep Göksu (Demet Özdemir)
Mehdi Karaca (İbrahim Çelikkol)

Barış (Engin Öztürk)
Bayram (Kazım Sinan Demirer)
Cemile (Elif Sönmez)
Celal (Mehmet Korhan Fırat) 
Emine (Naz Göktan)
Ekrem (Nail Kırmızıgü)
Faruk Yılmazoğlu 
(Kayra Zabcı)
Kibrit (Helin Kandemir)
Müjgan (Zeynep Kumral)
Nermin (Senan Kara)
Nuh (Fatih Koyunoğlu)
(Nurşim Demir) 
Sakine Göksu (Zuhal Gencer Erkaya) 

TV8 CANLI İZLE

Bu yazı 17 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.