Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm izle-Canlı izle

TV8

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen Tv8 kanalının başarılı projelerinden bir tanesi olan Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm Canlı izle sayfasından merhaba. Popüler diziler arasında yer alan dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yer almakta. Toplumuzda oldukça sık karşılaştığımız olayların artık dizilerde izleyiciye sunulduğu bu dönemlerde başarılı yapıtlardan bir tanesi olarak dizi ön plana çıkmaktadır. Diziyi sayfamızdan canlı ve kesintisiz olarak izleyebilir, dizinin son bölümüne full ve tek parça halinde ulaşabilirisiniz. 18. Bölümü ile 4 Kasım Çarşamba saat 20.00'da ekrana gelecek dizide bizleri bu hafta neler bekliyor?

Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Zeynep’in kararlı tutumu bir kez daha yüz yüze gelen Mehdi bu kadarının artık haksızlık olduğuna inanır. Artık kendisinin de farklı bir yol seyretmesinin zamanı gelmiştir. Önüne konan boşanma dilekçesiyle daha da hırslanan Mehdi  kritik bir karar alır.

Etrafındaki kadınlardan gördüğü destekler  Zeynep’in gücüne güç katar. Sonunda bütün kırık kalpler tek bir çatı altında toplanarak birbirlerinin yaralarına ilaç olmaya çalışacaklardır. Ama bu yolda da farklı engellerle karşılaşırlar. Zeynep’in en zor zamanında Barış yine yardımını esirgemeyecektir. Birbirlerini yavaş yavaş tanımaya başladıkça aralarında güzel bir dostluk da oluşmaya başlar.

Mehdi’nin evinde sular durulmaz. Benal’in evdeki varlığı yeni tartışmalara yol açar. Mehdi ile Müjgan’ın arası gerilirken Müjgan teselliyi Burhan’da arar. Cemile ile Nuh’un aşk hayatında ise gelişmeler hızlanır. Tüm yaşananlar Zeynep ve Mehdi’yi mahkemede karşı karşıya getirir. Birbirlerinin hayatlarında bundan sonra nasıl var olacakları Mehdi’nin cevabına bağlı olacaktır.

Tüm yaşananlar Zeynep ve Mehdi’yi mahkemede karşı karşıya getirir. Birbirlerinin hayatlarında bundan sonra nasıl var olacakları Mehdi’nin cevabına bağlı olacaktır.,

 

Doğduğun Ev Kaderindir 4 Kasım Çarşamba saat 20.00'da TV8'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncu Kadrosu

Zeynep Göksu (Demet Özdemir)
Mehdi Karaca (İbrahim Çelikkol)

Barış (Engin Öztürk)
Bayram (Kazım Sinan Demirer)
Cemile (Elif Sönmez)
Celal (Mehmet Korhan Fırat) 
Emine (Naz Göktan)
Ekrem (Nail Kırmızıgü)
Faruk Yılmazoğlu 
(Kayra Zabcı)
Kibrit (Helin Kandemir)
Müjgan (Zeynep Kumral)
Nermin (Senan Kara)
Nuh (Fatih Koyunoğlu)
(Nurşim Demir) 
Sakine Göksu (Zuhal Gencer Erkaya) 

TV8 CANLI İZLE

Bu yazı 03 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.