Çukur 99. Bölüm izle

Show TV

Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi 'Çukur 99. Bölüm Canlı izle' sayfasında bulunuyorsunuz. Yayınlandığı günden itibaren oldukça fazla hayran kitlesi edinen çukur 19 Ekim Pazartesi günü saat 20.00'da Show Tv ekranlarında yerini alacak. Aras Bulut İğnemli'nin canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakterinin yeni sezonda düşman saflarına Çukur'u korumak için katılması üzerine yeni sezom oldukça hareketli geçiyor.

Çukur Son Bölüm Neler Yaşandı? Çukur 98. Bölüm Özeti

Yamaç Koçovalı yaptığı son hamleden sonra karşısındaki düşmanının en az kendisi kadar akıllı olduğunu fark ediyor. Cengiz'in isteği üzerine Arık'ı korumak mecburiyetinde kalan Yamaç, aynı anda Çukur'u da koruyabilmek için Arık'la zorlu bir mücadeleye girecek. Bu zorlu mücadeley kazanabilmek için Vartolu'dan yardım isterken ikilinin planladığı bu zekice oyunun sonuçları merakla bekleniyor. Efsun, içerisinde bulunduğu zor durumdan eski bir müttefikinin beklenmedik yardımıyla çıkıyor. Cumali'nin Erdenetler'e karşı yaptığı son hamle Çukur,Yamaç ve Erdeneler için artık geri dönülemez bir yol olmaya başladı.

Çukur 99.Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda gördüğümüz kadarı ile Yamaç'ın Çukur'u Erdenetler'e karşı uyardığı gözlerden kaçmıyor. Öte yandan Cumali Koçovalı'nın 'Gerekirse düşmanıma bıçağı sokarım,gerekirse kendi kafama sıkarım' sözleri  öfkesi ile gözünü ne kadar kararttığını gözler önüne seriyor. Erdenetler, Arık'ın öcünü almak için harekete geçerken Yamaç mahallesini ve ailesini korumak için neler yapacak? İşte Yayınlanan O Fragman.

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı-99. Bölüm Fragmanı

 

Çukur 19 Ekim Pazar saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 18 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.