Çukur 120. Bölüm Canlı izle

Show TV

Show tv ekranlarının başarılı projelerinden bir tanesi olarak yayın hayatına devam eden Çukur 4. sezon 28. Bölümü ile 15 Mart Pazartesi günü saat 20.00'da ekranlara gelecek.Senaryosunu Gökhan Horzum'un yazdığı,yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlendiği 120. Bölümü ile ekranlara gelecek diziyi reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilir ve kaçırdığınız son bölümleri, yeni bölüm fragmanlarını yazımızdan takip edebilirsiniz. İlk yayınından bugüne kadar reytinglerde üst sıralardan düşmeyen dizide  bu hafta neler yaşanacak ?

Çukur 120. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Vartolu'nun oğlunun sünnet düğününde Yamaç ve Amca karşı karşıya geldi ve aradaki gerilim iyice tırmandı.Kızına kavuşan Yamaç'a Masal'ın babası olduğunu itiraf edilmesi yeni bölüm fragmanına damga vurdu.Çukur 120.bölüm fragmanı ve özeti.

Yamaç ve Amca arasındaki gerilim iyice tırmanırken, iki tarafın savaşı artık resmiyet kazanacak.Hayatta kalması için gerekli olan tek güvencenin elinden alındığını öğrenen Kulkan, bir kez daha Amca ile pazarlık masasına oturacak. Yamaç ve Cumali’nin Amca'ya karşı düzenledikleri aksiyon dolu planı nefesleri kesecek.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yamaç ile Amca arasındaki  savaş daha da belirginleşecek. Vartolu ve Yamaç yıllar öncesindeki gibi yeniden karşı karşıya gelecekler. Amca, çıkarı için birşeyler yaparken Yamaç ve Cumali'yi karşısında bulacak.Vartolu'nun oğlunun sünnet düğünü için hazırlıklar başlarken, Yamaç'ın Efsun ve kızı Masal için gireceği aksiyon nefesleri kesecek.

 

 ÇUKUR 4 SEZON 28. BÖLÜM FRAGMAN 1

ÇUKUR 4. SEZON 28.BÖLÜM FRAGMAN 2

Çukur 15 Mart Pazartesi saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Çukur Dizisi Oyuncuları

Yamaç Koçovalı: Aras Bulut İynemli

Sultan Koçovalı: Perihan Savaş

Vartolu Salih: Erkan Kolçak Köstendil

Aliço: Rıza Kocaoğlu

Selim Koçovalı : Öner Erkan

Cumali: Necip Memili

Nejat İşler: Çağatay Erdenet. Varlıklı bir ailenin ortanca oğlu.  (3. Sezon) 

Barış Arduç: Arık Böke Erdenet. Çağatay'ın kardeşi. (3. Sezondan itibaren)

Mustafa Avkıran: Cengiz Erdenet (4. Sezondan itibaren)

İrem Sak: Seren. Arık Böke'nin kuzeni. (4. Sezondan itibaren)

Celasun: Kubilay Aka

Efsun: Damla Sönmez

Azer: Cihangir Ceyhan

Nehir: Hazal Subaşı

Akın: Burak Dakak

Damla: Hare Sürel

Yavuz: Salih Kalyon

Ayşe: İrem Altuğ

Saadet: Boncuk Yılmaz

Medet: Mustafa Kırantepe

Metin: Cem Uslu

Kemal: Uğur Yıldıran

Meke: Aytaç Uşun

Karaca: Ece Yaşar

Timsah: Ahmet Melih Yılmaz

Cüneyt: Onur Yar

Zafer: Tankut Yıldız

Onur Saylak (Veli Cevher), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celasun), Tansu Biçer (Yücel), Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Elif Doğan (Hale), İlayda Alişan (Akşın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Doruk Nalbantoğlu (İsa), Ilgaz Kocatürk (Halil), Doğancan Sarıkaya (Acar), Mustafa Üstündağ (Kahraman), Selen Uçer (Ezgi), Emel Dede (Dr. Aylin), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Ercan Kesal (İdris Koçovalı), 

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Adım adım finale yaklaşan Çukur'un 15 Mart tarihli 120. yeni bölüm fragmanında, Vartolu'nun oğlunun sünnet düğününde Yamaç ve Amca'nın karşı karşıya gelmesi dikkat çekti. Kızına kavuşan Yamaç'ın ona babası olduğunu itiraf etmesi Çukur yeni bölüm fragmanına damga vururken; Efsun'un Yamaç'a karşı olan tavrı merak dolu anlara sahne oldu. İşte, Çukur 120. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Çukur 120. bölümü ile 15 Mart Pazartesi akşamı Show Tv'de izleyici ile buluşacak. Sevilen dizinin yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanında, Yamaç ve Cumali’nin Amca'ya karşı kurdukları plan çarpıcı anlardan oldu. Vartolu'nun oğlunun sünnet düğününün ekrana geldiği tanıtımda Kobra Murat sürprizi ise fragmanda yer alan diğer gelişmelerden oldu.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yamaç ve Amca arasındaki gerilim iyice tırmanırken, iki tarafın savaşı artık resmiyet kazanacak.

Efsun’un yapacağı sürpriz hamle kendisini tehlikeye sokarken bu durum Yamaç’ı harekete geçirecek. Vartolu’nun oğlunun sünnet düğünü iki tarafı da bir araya getirecek. Hayatta kalması için gerekli olan tek güvencenin elinden alındığını öğrenen Kulkan, bir kez daha Amca ile pazarlık masasına oturacak. Yamaç ve Cumali’nin Amca'ya karşı düzenledikleri aksiyon dolu planı nefesleri kesecek.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yamaç ile Amca arasındaki adı konmayan savaş daha da belirginleşecek. Bu durum Vartolu ve Yamaç’ı yıllar önce olduğu gibi yeniden karşı karşıya getirecek. Amca, kendi işlerinin çıkarı için İdris'in eski dostlarından birine boyun eğdirmeye çalışırken Yamaç ve Cumali’yi karşısında bulacak. Vartolu’nun oğlunun sünnet düğünü için hazırlıklar başlarken, Yamaç’ın Efsun ve kızı Masal için gireceği aksiyon nefesleri kesecek.

 

 

 

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 14 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.