Çukur 100. Bölüm izle-Canlı izle

Show TV

Show tv ekranlarının reytng rekorları kıran dizisi Çukur 100. Bölüm Canlı izle sayfasına hoşgeldiniz. Dizinin son bölümünü full ve tek parça halinde yazımızdan izleyebilirsiniz. Yayınlandığı günden bu yana hayran kitlesinden taviz vermeyen ve oldukça kemikleşmiş izleyici kitlesi olan Çukur'un yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. 100. Bölümünün yayınlanacağı dizide 100. bölüme özel karelerin ekrana gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta Cumali Koçovalı'nın Yamaç'a karşı çıkışlarını izlemiştik. Bu hafta Çukur da bir süpriz izleyiciyi bekliyor. Geçtiğimiz hafta neler yaşandı ve bu hafta izleyiciyi nasıl bir sürpriz bekliyor?

Çukur Geçen Hafta Yaşananlar?

Arık’ın ölüm haberi Erdenet ailesinde olay  etkisi oluştururken Cengiz Yamaç’tan bunun sorumlularını getirmesini isteyecek. Yamaç, Çukur’u koruyabilmek için adım atmaya başladığında  karşısında yine Çukur’u görecek. Yamaç Cumali’yi suçsuz çıkarmak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha ulaşacak. Vartolu bir yandan Yamaç’a destek olurken öte yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için çabalamaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.

Çukur 100. Bölümde Neler Yaşanacak?

4. sezon 8. bölümü yayınlanan dizide bugün seyirciyi eskiden tanıdıkları bir yüz bekliyor. Çukur'da Yamaç'ın mahallesin korumak için Erdenet'lerin tarafına geçmesi Cumali tarafından hoş karşılanmamıştı. Bunun üzerine Cumali her bölümde Yamaç'a öfkeli olduğu gibi bu bölümdede öfkesi dinmiyor. Bu durumlar üzerine Vartolu gerçekleri açıklamaya çalışırken Cumali'nin yüz ifadesinin değiştiğini görmekteyiz.

 

Dizide bir diğer dikkat çeken olay dizi eskiden gördüğümüz Çağatay Erdent'in Çukur'a geri dönüşü oldu. Beklenmedik bir dönüşler diziye katılan Çağatay Erdenet'in 100. bölüm hareketi olduğu düşünülmekte. Hareketli anların yaşanacağı 100. bölüm seyirciyi ekrana kilitleyeceğe benziyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Yamaç Koçovalı: Aras Bulut İynemli

Sultan Koçovalı: Perihan Savaş

Vartolu Salih: Erkan Kolçak Köstendil

Aliço: Rıza Kocaoğlu

Selim Koçovalı : Öner Erkan

Cumali: Necip Memili

Nejat İşler: Çağatay Erdenet. Varlıklı bir ailenin ortanca oğlu.  (3. Sezon) 

Barış Arduç: Arık Böke Erdenet. Çağatay'ın kardeşi. (3. Sezondan itibaren)

Mustafa Avkıran: Cengiz Erdenet (4. Sezondan itibaren)

İrem Sak: Seren. Arık Böke'nin kuzeni. (4. Sezondan itibaren)

Celasun: Kubilay Aka

Efsun: Damla Sönmez

Azer: Cihangir Ceyhan

Nehir: Hazal Subaşı

Akın: Burak Dakak

Damla: Hare Sürel

Yavuz: Salih Kalyon

Ayşe: İrem Altuğ

Saadet: Boncuk Yılmaz

Medet: Mustafa Kırantepe

Metin: Cem Uslu

Kemal: Uğur Yıldıran

Meke: Aytaç Uşun

Karaca: Ece Yaşar

Timsah: Ahmet Melih Yılmaz

Cüneyt: Onur Yar

Zafer: Tankut Yıldız

Onur Saylak (Veli Cevher), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celasun), Tansu Biçer (Yücel), Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Elif Doğan (Hale), İlayda Alişan (Akşın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Doruk Nalbantoğlu (İsa), Ilgaz Kocatürk (Halil), Doğancan Sarıkaya (Acar), Mustafa Üstündağ (Kahraman), Selen Uçer (Ezgi), Emel Dede (Dr. Aylin), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Ercan Kesal (İdris Koçovalı), 

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 25 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.