Çocukluk 7. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk'in yer aldığı Çocukluk 20 Kasım Cuma günü saat 20.00'da yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Kimsesiz çocuklara bir umut olarak varlığını devam ettiren Mahir'in(Erdal Beşikçioğlu) hikayesininin konu alındığı dizi Çocukluk'un son bölümünü full ve tek parça halinde sitemizden izleyebilirsiniz. Kurgu bakımından dram ağırlıklı bir dizi olan Çocukluk izleyenleri ekrana bağlamakla kalmıyor. Adeta kimsesiz çocuklar için seslerini duyurabildikleri bir platform vazifeside görüyor. Çocuk yapmanın marifet olarak görülmemesini aslında sahiplenilecek binlerce çocuğun varlığının göstergesi olan dizide bu hafta bizleri neler bekliyor?

Çocukluk 7. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Ayşegül’le Mahir henüz yaşadıkları anın etkisini üzerlerinden atamadan Mavi’nin ateşlendiği haberiyle yuvaya koşarlar. Kabakulak geçiren küçük kız ateşin etkisiyle babasının onu bırakmamasını sayıklar. Kızın haline dayanamayan Mahir, onu bırakamaz ve hastalığın diğer çocuklara da bulaşmaması için Mavi’ye, Ayşegül’ün evinde bakmaya başlar. Ayşegül, Mahir ve Mavi, hiç beklemedikleri şekilde küçük sevgi dolu bir aile haline gelirlerken Gülay da kocasından gizli, oğlu olduğu söylenen çocukla bir yolculuğa çıkar. Masum başlayan bu yolculuk, oğlanın beraberinde getirdiği büyük gizem yüzünden başta Gülay ve Mahir olmak üzere, Ayşegül ve Mavi’nin de hayatını alt üst edecektir.

Çocukluk 20 Kasım Cuma saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Çocukluk Oyuncuları

Mavi (Beren Gökyıldız)
Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu)
Ayşegül (Burcu  Özberk)
Mozi  (Kübra Süzgün)
Bambi (Nilay Yeral)
Zeynep (Derinsu Akkuş)

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.