Çocukluk 6. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk'in yer aldığı Çocukluk 13 Kasım Cuma günü saat 20.00'da yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Kimsesiz çocuklara bir umut olarak varlığını devam ettiren Mahir'in(Erdal Beşikçioğlu) hikayesininin konu alındığı dizi Çocukluk'un son bölümünü full ve tek parça halinde sitemizden izleyebilirsiniz. Kurgu bakımından dram ağırlıklı bir dizi olan Çocukluk izleyenleri ekrana bağlamakla kalmıyor. Adeta kimsesiz çocuklar için seslerini duyurabildikleri bir platform vazifeside görüyor. Çocuk yapmanın marifet olarak görülmemesini aslında sahiplenilecek binlerce çocuğun varlığının göstergesi olan dizide bu hafta bizleri neler bekliyor?

Çocukluk 6. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Çocukluk dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında bu hafta seyirciyi oldukça şaşırtacak gelişmeler bekliyor. Çocuğunun ölümüne kendisinin sebeb olduğunu Ayşegül'e aktaran Mahir gözyaşlarını tutamaz. Oldukça zor bir durumda olan Mahir, Ayşegül'ün kendisini öpmesi ile şaşırıp kalacaktır. Seyirci ve Mahir tarafından beklenmeyen bu hareket aniden gerçekleşir. Yayınlanan ilk fragmanda bir diğer dikkat çeke detay ise Gülay ve Mahir'in çocuklarınının yaşıyor olmasıdır. Çocuğunun yaşadığını öğrenen Gülay adeta şok geçirir.

Çocukluk 13 Kasım Cuma saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Çocukluk Oyuncuları

Mavi (Beren Gökyıldız)
Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu)
Ayşegül (Burcu  Özberk)
Mozi  (Kübra Süzgün)
Bambi (Nilay Yeral)
Zeynep (Derinsu Akkuş)

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 12 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.