Çocukluk 5. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk'in yer aldığı Çocukluk 6 Kasım Cuma günü saat 20.00'da yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Kimsesiz çocuklara bir umut olarak varlığını devam ettiren Mahir'in(Erdal Beşikçioğlu) hikayesininin konu alındığı dizi Çocukluk'un son bölümünü full ve tek parça halinde sitemizden izleyebilirsiniz. Kurgu bakımından dram ağırlıklı bir dizi olan Çocukluk izleyenleri ekrana bağlamakla kalmıyor. Adeta kimsesiz çocuklar için seslerini duyurabildikleri bir platform vazifeside görüyor. Çocuk yapmanın marifet olarak görülmemesini aslında sahiplenilecek binlerce çocuğun varlığının göstergesi olan dizide bu hafta bizleri neler bekliyor?

Çocukluk 5. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Yayınlanan fragmanlar sonrasında bu hafta küçük kahramanımız olan Mavi'nin Mahir ile konuşmalarına tanıklık ediyoruz. Nerden geldiğini sorgulayan Mavi diğer çocukların anne ve babasını tanıması nedeniyle bu bölümde kendisinin böyle bir şansının olmamasının eksikliğini hissediyor gibi görünüyor. Bunun farkına varan Mahir'in Mavi'nin üzülmemesi için kendi kızı olduğunu ve onu kendisinin büyüttüğünü söylemesi üzerine Mavi'nin yüzündeki gülümseme ekranlarda biraz olsun seyirciyi mutlu edecek gibi görünüyor.

Dizide bir diğer dikkat çeken olay ise Dodo'nun artık bir ailesinin olacak olması oldu. Sahiplendirme için onay bekleyen Ayşegül sonunda onayı alır. Yayınlanan fragman sonrası artık vedalaşmalar başlar ve Dodo yeni ailesine kavuşur. Sevinç gözyaşları ile dolu bir bölüm geçirecek olan Çocukluk bu hafta bomba gibi geliyor.

Çocukluk 6 Kasım Cuma saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Çocukluk Oyuncuları

Mavi (Beren Gökyıldız)
Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu)
Ayşegül (Burcu  Özberk)
Mozi  (Kübra Süzgün)
Bambi (Nilay Yeral)
Zeynep (Derinsu Akkuş)

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 05 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.