Çatı Katı Aşk Canlı izle

Kanal D

Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak izleyiciye merhaba diyen 'Çatı Katı Aşk Dizisi Canlı izle' sayfasında bulunuyorsunuz.

Televizyon sektöründe korona virüs salgını sebebiyle oluşan durgunluk sonrası yaz mevsiminde Kanal D'nin yaz projesi olarak öne çıkan Çatı Katı Aşk Dizisi Cumartesi günleri izleyici ile buluşuyor. Kanal D'nin popüler dizilerinden bir  tanesi olan dizi yaz mevsiminde başlamış olmasına rağmen oldukça fazla bir hayran kitlesi edindi. Daha önceleri perşembe günleri yayına giren Çatı Katı Aşk dizisi artık Cumartesi günleri ekranlarda olacak.

Mia Yapım'ın üstlendiği projenin yönetmen koltuğunda ise Barış Yök yer alıyor. Senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı'nın yazdığı Çatı Katı Aşk Dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimler?

Çatı Katı Aşk Dizisinin Konusu Nedir?

"Çatı Katı, geniş ve içten bir aileye iki yabancı misafirin katılması ile başlar. Yardımlaşma ve birbirine sımsıkı tutunarak yaşayan bu aileye ufak bir “yalan”la dahil olan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla denenecekler ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi öğreneceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin öyküsü aslında. Ama hepsinden öte tutku dolu bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma uğruna aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?

Çatı Katı Aşk Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Furkan Andıç: Ateş Avcı
Ezgi Şenler: Ayşen Yılmaz
Nilay Deniz: Yasemin Çetin
Yiğit Kirazcı: Demir Yılmaz
Bedia Ener: Saadet
Tülay Günal: Perihan
Ebru Aykaç: Gülriz Avcı
Pelin Öztekin: Süheyla Durmaz
Bülent Seyran: Şuayip Durmaz
Renan Bilek: Celal Yılmaz
Burak Tamdoğan: Filozof Emin
Erhan Yazıcıoğlu: Asaf Avcı
Şahin Ergüney:

 

 

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.