Bloomberg HT

24.09.2020

Birçok yayıncı kuruluşun yayınlarını canlı olarak izlemenize olanak tanıyan kaliteli bir firma olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu kanallar arasında Bloomberg HT isimli kanal da bulunuyor. Ciner Yayın Holding ile Bloomberg Television tarafından yapılan ortaklık sonucunda kurulan bir kanaldır. Aynı zamanda kanalı, internet sitesi ve radyo imkanı da söz konusu olur. Sitemizden ağırlıklı olarak ekonomi alanında haberler derleyen bu kanalı canlı, kesintisiz ve kaliteli bir şekilde izleme şansı veriyoruz.

Sorunsuz Canlı Yayınlar

Arama motorlarından canlı izle şeklinde yapılan aramalar yerine sitemizden bu kanalı izlemeniz da mümkündür. 27 Ocak 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan kanal iş dünyasına dair haberler hakkında bilgi veriyor. Uzman bir ekip ile çalışıyorlar. Finans konusunda uzman kişilerin görüşlerini, röportajlarını ve canlı bağlantıları kesintisiz bir şekilde takip etmenizi sağlıyoruz. Kanalda yer alan İlk söz, Sabah raporu, Yatırım Bülteni, Piyasa Masası, Yatırım Kulübü gibi yayınları sitemiz sayesinde canlı şekilde izleyebiliyorsunuz.

Nasıl İzlenir?

Kanalın akşamları tercih edilen ana haber veya Aslı Şafak'la İşin Aslı programları da en çok talep gören yayınlar arasında yer alıyor. Hemen sitemize girerek sunduğumuz sayısız kanal arasından bu kanalı seçebilir ve tek tıkla izlemeye başlayabilirsiniz. Canlı yayınların kaliteli ve kesintisiz olması da bir başka avantajdır. Ekonomi ve tüm dünya gelişmelerinden sitemiz aracılığı ile haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar

yasaltv.com - Canlı Tv İzle

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte canlı tv yayıncılığı çağ atladı. Özellikle Full HD kalitedeki yayınlar üst seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmakta. yasaltv.com da bu durumu göz önünde bulundurarak en iyi canlı tv izleme sitesi olarak hizmet vermekte. Tüm televizyon kanallarını sitemiz üzerinden donmadan, kesintisiz ve ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz. En iyi canlı tv izleme sitesi...

[email protected]

Hızlı Bağlantılar

Copyright @2019 | yasaltv.com Tüm hakları saklıdır. canlı tv

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.