Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Zuhal Topal'la Sofrada yeni bölüm canlı izle

Zuhal Topal'la Sofrada yeni bölüm canlı izle

Zuhal Topal'ın sunduğu FOX TV'nin başarılı yapımı Zuhal Topal'la Sofrada haftaiçi hergün saat 16:00'da başlıyor. Bu yarışmayı sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

CANLI İZLE

Format olarak yemek yarışması olan yapım diğer yarışmalardan oldukça farklı. Haftanın her günü bir yarışmacının yarıştığı programda cuma günleri final yaparak ödül dağıtıyor. Yarışmaya gelin ve kaynanalar katılabiliyor. Gelinlerin yapmış olduğu yemekleri kaynanalar tadarak puan veriyor. 6 çeşit yemeğin yapıldığı yarışma ortalama 2 saat sürüyor. Oldukça fazla hayran kitleine sahip olan yarışma öğleden sonra kuşağında zirveyi kimseye kaptırmıyor. 

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasına başvuru nasıl yapılır?

Fox TV adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak yarışmaya katılabilirsiniz. Başvuru linkini sizler için paylaşıyoruz bu linkten Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasına başvuru yapabilirsiniz: Başvuru Formu

 

Zuhal Topal Kimdir?

Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteriyle tanınmıştır. atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Metin Akpınar'ın başrolünde oynadığı Papatyam (dizi) dizisinde birkaç bölümde oynamıştır ve büyük beğeni toplamıştır ve Zuhal Topal'a evlilik programı verilmiştir. Programın adı Zuhal Topal'la İzdivaç'tır. Kanal D'de yayınlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynamıştır. TRT kanalında 91 bölüm yayınlanan Avrupa Avrupa adlı dizide oynarken bir bebek dünyaya getirmiş adını da hurma ağacı anlamına gelen "Lina" koymuştur. 2013 yılında bu dizideki "Nermin" rolüyle Antalya Tv Ödüllerinde aday gösterilmiş ve "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi olmuştur. 

 

 

Bu yazı 08 EKIM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız