Ramo

Show TV kanalının yeni dizisi Ramo yeni bölümü ile ekrenlara geliyor. Ramo'nun 6. bölümünü canlı izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in paylaştığı gerçek bir hikayeden uyarlanan Ramo dizisi bu haftada yeni bölümü ile hayranlarını ekran başına kilitleyecek. Dizide ayrıca çok kaliteli isimlerde rol almakta. Bu isimlerin başında Görkem Sevindik, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Rüzgar Aksoy, Cemre Baysel, Hakan Salınmış, Macit Koper bulunmaktadır.

Türü aksiyon ve dram olan dizi Adana'da geçen bir mafya hesaplaşmasını ve yasadışı faaliyet gösteren aileleri anlatmaktadır. 

Ramo 6. bölümü ile bu akşam saat 20:00'De show tv ekranlarında olacak. Show tv kanalını sitemizüzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu akşam yayınlanacak 6. bölümde Sibel tarafından kalleşçe bıcaklanan Ramo olayın şokunu atlatamadan Ceyhan mahalleye saldıracaktır. Cehenneme dönen mahallede silah sesleri gecenin sessizliğini bozacaktır. Çıkan çatışmada Ramo amcasını kaybedecektir. 

Ceyhan yarılı bir şekilde mahlleden kaçmayı başarmıştır. Ramo amcasını toprağa verdikten sonra Boz ile birlikte Ceyhan'ın peşine düşer. Ceyhan sürpriz bir hamle yaparak Sibel'i kaçırır ve Ramo'yu Sibel'i öldürmekle tehdit eder. 

Bu olaylar olurken Yavuz boş durmaz ve Ramo'nun babasının intikamını almak istediğini öğrenir ve Ramo ile buluşur. Babasının öldürülmesi ile ilgli tüm sırları Ramo'ya anlatan Yavuz ailesini koruması için ona öneriler sunmaktadır. 

Ramo tüm bu olaylar sonrasın daçok ciddi kararlar alır ve artık Adana'da işler hiç olmadığı kadar karmaşıklaşacaktır.

 

 

Bu yazı 18 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız