Bir Annenin Günahı 2. Bölüm izle - Canlı izle

Kanal D

Televizyon ekranlarında oldukça ses getirecek bir dizi olan Bir Annenin Günahı ikinci bölümü ile 28 Kasım Cumartesi günü saat 20.00'da Kanal D ekranlarında olacak. Yeni bir proje ile cumartesi günlerine ambargo koymak isteyen Kanal D yeni dizisi ile reytinglerde beklenen ilgiyi geçtiğimiz hafta bulamadı. Cumartesi günleri zorlu rakiplerinin bulunduğu dizi bu haftada performansını aynı seviyede tutarsa iş zor olacak gibi görünüyor. Bir Annenin Günahı dizisini sitemizden yayın saatinde reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Son zamanlarda, yurt dışında yayınlanan dizilerin Türkiye'ye uyarlandığı bu süreçte Bir Annenin Günahı diziside bu kategoriye kendisini dahil etmiş durumda. Filipinler'de büyük başarılar elde etmiş  “A Mother’s Guilt” dizisinden uyarlanan Bir Annenin Günahı konusu bakımından kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramı ele alıyor. Başrollerinde Özge Özberk ve Musa Uzunlar'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu oldukça kalabalık. İlk bölümü fragmanından sonra beklentilerin arttığı dizi bu sezon Kanal D'nin reyting oranlarını arttıracağa benziyor.

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Bir Annenin Günahı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Suna geçmişindeki karanlık sırla sınanıyor! Yusuf, Yağmur’u teselli etmeye çalışır. Babasının kaybı ile zor günler yaşayan Yağmur, Yusuf’un şefkati ile huzur bulmaya çalışır. Suna ise kendisini sorgulamaktadır.

İşlediği günahın her zerresini iliklerine kadar hissetmektedir. Suna tüm bunlara boğuşurken karşısında Yusuf ve Yağmur’u bulur. Gördükleri karşısında nutku tutulmuştur.

Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor?

 Bir Annenin Günahı dizisinin çekimleri İstanbul'da hazırlanmaktadır. Dizi çekimleri, Beykoz'da dizi için hazırlanan platoda gerçekleşmektedir.

Bir Annenin Günahı 28 Kasım Cumartesi saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Bir Annenin Günahı Oyuncuları

Özge Özberk: Suna

Musa Uzunlar: Sadri Güngör

Mert Yazıcıoğlu: Yusuf

Emre Kınay : Çetin Alaz

Simay Barlas: Yağmur Güngör

Pamir Pekin: İbrahim Komiser

Alihan Türkdemir: Ali

Mina Derman : Zehra

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 28 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.