Benim Adım Melek 40. Bölüm izle-Canlı izle

TRT 1

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek izle sayfasında bulunuyorsunuz. Her hafta çarşamba günü ekranlara gelen dizi reytinglerde hatırı sayılır yere sahip. Diziyi sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Benim Adım Melek dizisi 40. Bölümü ile  18 Kasım Çarşamba akşamı saat 200.00'da Trt1 ekranlarında olacak. 3 çocuklu bir annenin hayat mücadelesinin konu aldığı dizide geçtiğimiz hafta neler yaşandı? Bu hafta dizide neler yaşanacak?

Benim Adım Melek 40. Bölüm- Bu Hafta Neler Olacak?

Melek oğluna sarılıp koklayamamanın  acısını içinde  taşırken Seyit Ali onun en büyük destekçisi olur. Halil ve Mirza dolandırıldıklarını fark edip adamın izini sürmeye başlarlar, Kenan’la konuşan adamın foyası ortaya çıkacak mıdır? Haliller dolandırıcıyı polise götürmeyi başarabilecekler midir? Mithat, Seyran’ın kredi çekmiş olmasına nasıl tepki verecektir?

Seyran bu krediyi bir çare olarak düşünürken Mithat bu durumu nasıl yorumlar? İkilinin oldukça gergin anları Gülce’ye nasıl yansıyacaktır?

Alpay Kerem ve Aslı’nın arkadaşlığını öğrenince sinirden deliye döner ve Aslı’ya Kerem ile bir daha görüşmemesini söyler. Alpay’ın şerhini Aslı kabul edecek midir? Ömer sahra hastanesinde göreve başlar. Genç doktoru orada neler beklemektedir? Mahmut Mithat’ın borcunu ödemek için Kadriye’den para isterken Seyit Ali bunu duyar. Oğlunun senet imzaladığını öğrenen Seyit Ali ne yapacaktır?Şirhanlar ve Karadağlar birlikte yemek yemeği planlarken hayat onlara başka sürprizler hazırlamıştır.

Benim Adım Melek 18 Kasım Çarşamba saat 20.00'da TRT1'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Benim Adım Melek Oyuncu Kadrosu

Nehir Erdoğan (Melek)

Kutsi (Halil)

Kaan Çakır (Alpay)

Şerif Sezer (Nefise)

Mustafa Mert Koç (Ömer)

Rabia Soytürk (Defne)

Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem)

Ece Özdikici (Funda)

Hande Kaptan (Kadriye)

Muharrem Türkseven (Mahmut)

Poyraz Ar (Seyit Ali)

Mehmet Çevik (Seyit Ali Karadağ)

Rami Narin

Zeyno Eracar

Nizam Namidar

Zeynep Özder Birde

TRT 1 CANLI İZLE

Bu yazı 18 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.