Baraj 16. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Fox Tv ekranlarında daha önce büyüklerimizin konusuna hakim olduğu Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın başrollerinde yer aldığı Baraj filminin günümüze dizi olarak uyarlanmış hali olan Baraj dizisini sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Konu bakımından 1977 yılında çekilen film haline benzeyen dizinin 16. Bölümü 1 Aralık Salı günü ekranlarda yerini alacak. Yeni bölümünde de her hafta olduğu gbi bu haftada seyirciyi hareketli dakikaların beklediğini söyleyebiliriz. Peki Baraj Dizisinin 15. Bölümünde Neler Olacak? Bu Hafta Seyirciyi Neler Bekliyor?

Baraj 16. Bölüm-Bu Hafta Neler Olacak?

Tarık'ın, cinayeti Nazım'ın üzerine yıkma planı yolunda gitse de Halil'i onların öldürdüğünü bilen gizemli kişi peşini bırakmamıştır. Bu gizemli kişi ilk hamlesini yapmıştır; Tarık'ı hiç tahmin etmediği bir şey bekliyordur.

Nehir, başına gelen kötü durumdan kurtulmayı başarsa da, kendini çok kötü hissediyordur. Bu yüzden Nazım, Nermin'in söylediği yalanı öğrenir öğrenmez Nehir'i yanına çağırdığında Nehir bir saniye bile düşünmeden Nazım'ın yanına gider. Ama Tarık'ın planı yüzünden Nazım ve Nehir'in birlikte mutlu olduğu günler ne kadar sürecektir?

Baraj 1 Aralık Salı saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Baraj Dizisi Oyuncuları

Biran Damla Yılmaz
Burak Yörük
Feyyaz Duman
Tuna Orhan
Sumru Yavrucuk
Sait Genay

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 01 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.