Baraj 15. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Fox Tv ekranlarında daha önce büyüklerimizin konusuna hakim olduğu Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın başrollerinde yer aldığı Baraj filminin günümüze dizi olarak uyarlanmış hali olan Baraj dizisini sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Konu bakımından 1977 yılında çekilen film haline benzeyen dizinin 15. Bölümü 24 Kasım Salı günü ekranlarda yerini alacak. Yeni bölümünde de her hafta olduğu gbi bu haftada seyirciyi hareketli dakikaların beklediğini söyleyebiliriz. Peki Baraj Dizisinin 15. Bölümünde Neler Olacak? Bu Hafta Seyirciyi Neler Bekliyor?

Baraj 15. Bölüm-Bu Hafta Neler Olacak?

Nazım, tercihini Nehir'den yana kullanarak onun peşinden İstanbul’a gelmiştir. Fakat Ayşe’nin kaçırılması, Nazım’ın öncelikleri tekrardan gözden geçirmesine sebep olacaktır.

Nehir, Nazım’dan vazgeçtiğini aklına kabul ettirebilse de kalbine söz geçiremez. Nazım’ın zorlu anında yanında olmak istese de hem onun yanında olup hem de nasıl mesafeli olacağını bilemez. Üstelik Nazım’ın arkadaşı Hakan’ın gizemli tavırları Nehir’i rahatsız etmektedir.

İstanbul’a dönmüş olmasına rağmen Tarık kendini köşeye sıkışmış bulur. Hem Fulya’nın şüphesinden hem de cinayet suçundan tamamen kurtulabilmek için son kez baraja dönmeye karar verir. Tarık’ın planı herkesin hayatını değiştirmek üzeredir.

Baraj 24 Kasım Salı saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Baraj Dizisi Oyuncuları

Biran Damla Yılmaz
Burak Yörük
Feyyaz Duman
Tuna Orhan
Sumru Yavrucuk
Sait Genay

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 23 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.