Baraj 14. Bölüm izle - Canlı izle

Fox

Fox tv ekranlarında yayınlanan Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın 1977 yılında yer aldığı Baraj filminin günümüze uyarlanmış hali olan Baraj dizisi 17 Kasım Salı günü saat 20.00'da ekranlarda olacak. Diziyi reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Baraj 14. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor? Oldukça hareketli haftaların geçtiği son bölümlerde bu hafta neler olacak?

Baraj 14. Bölüm-Bu Hafta Neler Olacak?

Nazım’ın halen evli olduğunu ondan gizlemesi Nehir için bardağı taşıran son damla olacaktır. Artık Nazım’a güvenemeyeceğini düşünmeye başlayan Nehir, Zerrin ile birlikte İstanbul’a, eski yaşamlarına geri döner. Nazım ya Nehir’i seçip onun peşinden İstanbul’a gidecek ya da kızını seçip onları korumak için Nermin ve Ayşe ile kalacaktır.

Tarık, doğruları Nehir’e anlatarak onunla Nazım’ın arasını açmayı başarır. Fakat bu yüzden Nazım’ın hışmına uğrar ve onun imdadına Fulya ve Kemal yetişir. Tarık saf dışı kalınca ise Zahra, Halil’in yokluğunu gizlemekte iyice zorlanır.

Baraj 17 Kasım Salı saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Baraj Dizisi Oyuncuları

Biran Damla Yılmaz
Burak Yörük
Feyyaz Duman
Tuna Orhan
Sumru Yavrucuk
Sait Genay

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 17 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.