Baraj 13. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Fox tv ekranlarında yayınlanan Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın 1977 yılında yer aldığı Baraj filminin günümüze uyarlanmış hali olan Baraj dizisi 10 Kasım Salı günü saat 20.00'da ekranlarda olacak. Diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Baraj 13. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor? Oldukça hareketli haftaların geçtiği son bölümlerde bu hafta neler olacak?

Baraj 13. Bölüm-Bu Hafta Neler Olacak?

Nehir, Nazım'ın evlenme teklifini kabul etmiştir. Nazım bu duruma sevinse de mutluluğu fazla sürmeyecektir. Çünkü hemen Nermin'den boşanması gerekmekte ve halen evli olduğunu da Nehir'den saklamalıdır. Nermin ise boşanmayı asla kabul etmeyecektir.

Halil'in cesedi ortaya henüz gün yüzüne çıkmamıştır fakat Halil'in kız kardeşi Meryem'in baraja gelişi hem Tarık'ı hem de Zahra'yı içinden çıkılmaz bir  duruma sokmaya başlayacaktır. Tarık ve Zahra, şantiyede kimsenin Halil'in yokluğundan anlamaması için uğraşırken gizemli birisi ise onların yaptığından haberdardır.

Baraj 10 Kasım Salı saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Baraj Dizisi Oyuncuları

Biran Damla Yılmaz
Burak Yörük
Feyyaz Duman
Tuna Orhan
Sumru Yavrucuk
Sait Genay

 

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 09 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.