Baraj 12. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

1977 yapımlı ve başrollerininde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj isimli filmin günümüze dizi olarak uyarlaması olan Baraj dizisi yeni bölümü ile 3 Kasım Salı akşamı saat 20.00'da Fox tv ekranlarına geliyor. Diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Baraj dizisinin güncel yeni bölümlerine ve kaçırdığınız son bölümlerine sitemizden ulaşabilir dizi ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Baraj 12. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor? Baraj Dizisi Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Baraj 12. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Halil'in ölümü, Tarık ve Zahra'ya beklemedikleri derece de  büyük bir dert olmuştur. Halil'in yokluğunun durumunu idare etmeyi  deneseler bile Halil'i gömdükleri yerin  şantiye olması  üzere olması özellikle Tarık'a çok zor anlar yaşatacaktır. Tarık bu bölümde Nehir ile oldukça fazla ilgileneceğe benziyor. Zira yayınlanan yeni bölüm fragmanında Nehir ile konuşan Tarık, nişanlanma sebebinin kendisini kıskandırmak için olduğunu belirtiyor ve kendisini ifade edebilmek için bir şans isteyecek

Nehir'i bir kez daha kaybetmekten korkan Nazım, ona evlenme teklif etmiştir. Fakat Ayşe'nin Nazım'ın öz kızı olma olasılığı Nehir'in kafasını karıştırmıştır. Nehir, Nazım'ı suçlayamasa da içinde olduğu durumdan rahatsızdır. Nehir, Nazım, Zerrin, Nermin ve Ayşe'nin aynı çatı altında olması zaten büyük gerginlikler yaratırken, Tarık'ın onca derdi içinde hala Nehir'in peşinde olması gerginliği artıracaktır.

 

Baraj 3 Kasım Salı saat 20.00'da Fox Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Baraj Dizisi Oyuncuları

Biran Damla Yılmaz
Burak Yörük
Feyyaz Duman
Tuna Orhan
Sumru Yavrucuk
Sait Genay

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 02 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.