Baraj 11. Bölüm izle-Canlı izle

Fox

Türk sinemasında Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın rol aldığı 1977 yapımı filmin günümüze dizi olarak uyarlaması olan Baraj 11. Bölüm izle sayfasında bulunuyorsunuz. Bu sayfadan dizinin kaçırdğınız son bölümlerine full ve tek parça halinde ulaşabilir ve diziyi yayın saatinde canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Dizi Fox Tv ekranlarında her Salı saat 20.00’da yayınlanan dizi ile ilgili tüm gelişmelere bu sayfadan ulaşabilir ve Baraj dizisini canlı ve kesintisiz izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta Baraj dizisinin 10. Bölümünde neler yaşandı ve Baraj 11. Bölümde bizleri neler bekliyor?

Baraj 11. Bölümde Neler Yaşanacak?

Nazım her yeri kanlar içindeki Nehir ile nişana gelmesi herkesi şaşkına çevirmiştir. Nehir'i o durumda  gören Tarık, her şeyi bir kenara bırakıp Nehir'i kurtarmak için elinden geldiğince çabalar. Nehir'e zarar gelmesini  istemeyen Nazım ise, Nehir için Tarık'ın yardımını evet demek zorunda kalır.

Baraj 11. Bölüm 1. Fragman


Nehir ile Nazım'ı evde oldukça sıkıntılı anlar bekliyordur.Eve Zerrin'in yerleşmesi ve davetsiz bir misafir, Nehir ve Nazım'ın zaten karışık olan ilişkisini daha da karışık hale getirir.
Nişanda herkesin gözleri Nehir'in üstündeyken Halil, Tarık ile Zahra'nın videosunu görmüştür. Bu durum, Tarık ve Zahra'nın başına çok büyük sıkıntılar oluşturmak üzeredir. Yayınlana fragman sonrası Zahra'nın kocasının bütün gerçeği öğrendiği görülmekte. Tarık ile Zahra'nın konuşmalarına şahit olan Zahra'nın kocası karısının karnında taşıdığı bebeğin Tarık'tan olduğunu duyması üzerine Tarık ile arbede yaşıyorlar. Arbede sonrası kafasını vurup nefes almadığı görülen Zahra'nın kocası yaşayacak mı?

Baraj 12. Bölüm 2. Fragman

Baraj Son Bölüm Neler Yaşandı? Baraj 10. Bölüm Özeti

Nehir bütün olanları  öğrendikten sonra Nazım'la beraber olmayı seçer. Tarık ise bu durumu asla kabullenemez ve büyük hayal kırıklığı yaşamaktadır. Ve bu durumdan dolayı Fulya ile nişanlanma konusunda kararını net bir şekilde belirler. Nişan hazırlıklarına başlanır. Polis Nehir ve Nazım arasındaki ilişkiyi öğrenir.

 

Baraj Oyuncu Kadrosu

Biran Damla Yılmaz: Nehir
Burak Yörük: Kadir
Feyyaz Duman: Nazım
Tuna Orhan:
Sumru Yavrucuk
Sait Genay: Orhan

 

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 26 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.