Baraj 10. Bölüm izle

Fox

Türk sinemasında Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın rol aldığı 1977 yapımı filmin günümüze dizi olarak uyarlaması olan Baraj 10. Bölüm izle sayfasında bulunuyorsunuz. Fox Tv ekranlarında her Salı saat 20.00’da yayınlanan dizi ile ilgili tüm gelişmelere bu sayfadan ulaşabilir ve Baraj dizisini canlı ve kesintisiz izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta Baraj dizisinin 9. Bölümünde neler yaşandı ve Baraj 10. Bölümde bizleri neler bekliyor?

Baraj Son Bölüm Neler Yaşandı? Baraj 9. Bölüm Özeti


Gerçekleri artık bilen Nehir, Nazım’a çok öfkelidir. Nazım’ın  bir daha yüzünü görmek istemez. Yıkılan Nazım, Nehir’in dolandırıcılıktan polis tarafından  arandığını öğrenince onu polislerden son dakikada yetişir ve Nehir’i kurtarır. Uçsuz bucaksız bir orman içinde kendine ait olan bir ahşap kulübede onu polislerden gizler. Nazım ve Nehir arasında büyük bir yüzleşme yaşanır. Tarık, Fulya’nın baraja gelmesine karşın şaşırır. Kemal Bey onu akşam yemeğine davet eder. Yemekte Fulya ve ailesinin evlilik baskısı onu dahada bunaltır. Nehir’i aklından çıkaramayan Tarık, Nehir’i ve Nazım’ı saklandıkları kulübede bulur. Nehir’in karşısına tüm pişmanlığıyla çıkar. Nehir, Tarık ve Nazım arasında bir karar verecektir.

Baraj 10. Bölümde Neler Yaşanacak?

Nehir bütün olanları  öğrendikten sonra Nazım'la beraber olmayı seçer. Tarık ise bu durumu asla kabullenemez ve büyük hayal kırıklığı yaşamaktadır. Ve bu durumdan dolayı Fulya ile nişanlanma konusunda kararını net bir şekilde belirler. Nişan hazırlıklarına başlanır. Polis Nehir ve Nazım arasındaki ilişkiyi öğrenir.İşte yayınlanan o fragman.

Baraj 10. Bölüm Fragmanı

Baraj 20 Ekim Salı akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Baraj Oyuncu Kadrosu

Biran Damla Yılmaz: Nehir
Burak Yörük: Kadir
Feyyaz Duman: Nazım
Tuna Orhan:
Sumru Yavrucuk
Sait Genay: Orhan

Fox CANLI İZLE

Bu yazı 20 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.