ATV

24.09.2020 Şuanda : Gün Ortası 13:00 - 14:00

ATV Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı

ATV kanalı hak sahipleri tarafından yapılan telif hakkı bildirimi sonrası sitemizden kaldırılmıştır. ATV kanalını izlemek istiyorsanız kanalın kendi internet adresinden yayını izleyebilirsiniz.

Takılmadan, kasma olmadan ATV canlı yayınını sitemizden memnuniyetle izleyebilirsiniz. Canlı izlemek için ATV canlı izle kısmına tıklayabilirsiniz.

ATV Hakkında Kısaca Bilgiler

ATV Türkiye'nin en büyük kanallarından biridir. ATV 9 eylül 1993 yılında yayın hayatına başlayan bir kanaldır. ATV'nin kuruluşunda üç grup öncü olmuştur. Bu gruplar Bilgin grubu, Fiba ve Çukurova grubudur. Kurucuları bu gruplar olsa bile kanal sık sık el değiştirmiştir. İlk olarak Fiba grup hisselerini iki ortağına sattı. Ardından yaşanan anlaşmazlıktan dolayı Bilgin grup diğer hisseleri aldı ve kanalın isim hakkını merkez yayıncılığa verdi. Şu anki sahibi ise Turkuvaz AŞ'dir. Kanal 2007 yılından beri Turkuvaz AŞ'ye aittir. Kanal Turkuvaz AŞ'den önce Ciner grubundaydı. Ciner grup kanalı 2002 yılında almıştı.

ATV'de Yayınlanan Program ve Diziler

ATV'de şuan yayınlanan çoğu dizi ve programlar çok izlenenler arasındadır. Kanal daha çok dizileriyle ön plana çıkmaktadır. Çok izlenen dizileri şu şekilde sıralanabilir; Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova, Hercai, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kimse Bilmez VE Bırakma beni dizileri çok izlenir.

En çok izlenen popüler olan programlar ise Müge Anlı ile tatlı sert, kim milyoner olmak ister?, Esra Erol'da, Dizi TV ve Nihat Hatipoğlu'nun sunduğu programlar çok izlenmektedir. Nihat Hatipoğlu kanalda şuan 3 program sunmaktadır. Bunların isimleri Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu ile dosta doğru ve Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve sünnettir.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Kırgın Çiçekler
01:10 - 04:40

Bir Zamanlar Çukurova
04:40 - 08:00

Kahvaltı Haberleri
08:00 - 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert
10:00 - 13:00

Gün Ortası
13:00 - 14:00

Beni Bırakma
14:00 - 16:20

Esra Erol'da
16:20 - 19:00

ATV Ana Haber
19:00 - 20:00

Bir Zamanlar Çukurova
20:00 - 00:20

yasaltv.com - Canlı Tv İzle

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte canlı tv yayıncılığı çağ atladı. Özellikle Full HD kalitedeki yayınlar üst seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmakta. yasaltv.com da bu durumu göz önünde bulundurarak en iyi canlı tv izleme sitesi olarak hizmet vermekte. Tüm televizyon kanallarını sitemiz üzerinden donmadan, kesintisiz ve ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz. En iyi canlı tv izleme sitesi...

[email protected]

Hızlı Bağlantılar

Copyright @2019 | yasaltv.com Tüm hakları saklıdır. canlı tv

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.