Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

ATV HD

Kategori Ulusal

Takılmadan, kasma olmadan ATV canlı yayınını sitemizden memnuniyetle izleyebilirsiniz. Canlı izlemek için ATV canlı izle kısmına tıklayabilirsiniz.

ATV Hakkında Kısaca Bilgiler

ATV Türkiye'nin en büyük kanallarından biridir. ATV 9 eylül 1993 yılında yayın hayatına başlayan bir kanaldır. ATV'nin kuruluşunda üç grup öncü olmuştur. Bu gruplar Bilgin grubu, Fiba ve Çukurova grubudur. Kurucuları bu gruplar olsa bile kanal sık sık el değiştirmiştir. İlk olarak Fiba grup hisselerini iki ortağına sattı. Ardından yaşanan anlaşmazlıktan dolayı Bilgin grup diğer hisseleri aldı ve kanalın isim hakkını merkez yayıncılığa verdi. Şu anki sahibi ise Turkuvaz AŞ'dir. Kanal 2007 yılından beri Turkuvaz AŞ'ye aittir. Kanal Turkuvaz AŞ'den önce Ciner grubundaydı. Ciner grup kanalı 2002 yılında almıştı.

ATV'de Yayınlanan Program ve Diziler

ATV'de şuan yayınlanan çoğu dizi ve programlar çok izlenenler arasındadır. Kanal daha çok dizileriyle ön plana çıkmaktadır. Çok izlenen dizileri şu şekilde sıralanabilir; Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova, Hercai, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kimse Bilmez VE Bırakma beni dizileri çok izlenir. En çok izlenen popüler olan programlar ise Müge Anlı ile tatlı sert, kim milyoner olmak ister?, Esra Erol'da, Dizi TV ve Nihat Hatipoğlu'nun sunduğu programlar çok izlenmektedir. Nihat Hatipoğlu kanalda şuan 3 program sunmaktadır. Bunların isimleri Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu ile dosta doğru ve Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve sünnettir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar