Arka Sokaklar 580. Bölüm İzle - Canlı İzle

Kanal D

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan Arka Sokaklar yeni bölümü ile 5 Mart Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D ekranlarında olacak. 580. bölümü yayınlanacak Arka Sokaklar dizisini canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Polisiye bir dizi olan Arka Sokaklar her hafta birbirinden hareketli dakikalar ile izleyici karşısına çıkıyor. Kemikleşmiş bir izleyici kesimi bulunan dizi her hafta güncel konular ile ekranlara geliyor. Arka Sokaklar Bu Hafta Neler Olacak? Arka Sokaklar Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

İŞTE FRAGMANLAR ....

Cemal, hayat mücadelesi veriyor! Medar'ın peşine Ekrem ile giden Cemal, çıkan çatışmada vurulup, yaralanıyor. Cemal, hemen hastaneye kaldırılıyor. Durumu ağır olan Cemal'in bu durumu başta Ezgi olmak üzere herkesi üzüyor. Mesut ,Selin'in uyarılarına  rağmen Ekrem ile yeni bir maceraya atılıyor ve Cemal'in hayatını tehlikeye atıyor. Medar, yeni eylem planlarının hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Medar'ın sağ kolu bu eylem öncesi Mesut ile karşı karşıya kalıyor.

Ekip, öldürülen sarışın ve beyaz tenli kadın dosyasıyla şaşırtıcı bir olayla karşı karşıya kalıyor. Tüm öldürülen kadınların Selin ile olan benzerliği Ali'nin dikkatini çekiyor. Cezaevindeyken eski polis olan ve Selin'e saplantılı bir aşk besleyen Halis'in yanında ona yardımcı olan biri daha vardır.Özel Harekat  Polislerinin yardımıyla Medar'ın evine baskın düzenlenir ve Medar'a yavaş yavaş yaklaşılmaktadır.  Medar sıkıştırılmıştır o da ekibe ateş açar. Çıkan çatışma sırasında Mesut vurulur.

.

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 05 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.