Arıza 9. Bölüm izle-Canlı izle

Show TV

Yayınlandığı günden bu güne her gün izleyici kitlesini arttıran Arıza 8. Bölümü ile 8 Kasım Pazar saat 20.00'da Show tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Konu bakımından küçük bir mahallede yaşayan taksi şöförü olan Ali Rıza'nın yaşayacaklarının anlatıldığı Arıza Dizisini sitemizden canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Dizi ile ilgili son bölümler full ve tek parça halinde yazımızdan takip edebilir ayrıca dizinin yayınlanan yeni bölümünü canlı olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz. Oldukça hareketli zamanların yaşandığı dizide bu hafta neler olacak? Geçtiğimiz hafta neler yaşandı? 

Arıza 9. Bölüm-Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Halide bu bölümde sonunda babasına kavuşuyor. Halide'ye olan duygularını artık açıklayan Ali Rıza açıkça konuşuyor. Ali Rıza'nın aksiyon yüklü sahneleri nefes keserken Cebir ile karşı karşıya kaldıkları sahnede gerilim gittikçe tırmanıyor. Cebir'e adeta meydan okuyan Ali Rıza'nın neler yaşayacağı merakla bekleniyor.

Dizinin 9. Bölümünde dikkat çeken olaylardan bir taneside Cebir'in kardeşiyle Ali Rıza'yı tehdit etmesi oldu. Takas sırasında yaşanan çatışmada Cebir'in kardeşinin vurulması Ali Rıza'yı içinden çıkılması zor bir tehlikenin içine atıyor.  Muzaffer'in silahla saldırıya uğradığı sahneler gerilimin dozunu iyice arttırırken, Cebir Ali Rıza'yı kardeşi ile sınayacak. Ali Rıza kardeşini kurtarabilecek mi?

Arıza 8. Bölüm Özeti- Geçen Hafta Neler Yaşandı?

Ali Rıza, Ferit ve Hasan’ın yardımıyla moloz yığınlarının içerisinden  çıkar, kendine gelir. Artık ilk olarak yapmak istediği şey Burak’ı öldürmektir fakat Haşmet buna engel olur. Çünkü artık başında çok daha büyük sıkıntıları vardır. Halide ise yurt dışında doktorluk yapabilmek için talepde bulunduğu uluslararası bir yardım kuruluşu tarafından kabul edilir.

Haşmet, kızını ve konsorsiyumdaki herkesin ailesini koruyabilmek adına zorlu bir görev devralır. Ali Rıza ise bu görevde Haşmet’in dediklerini yapmakla sorumludur. Görevin sonunda Ali Rıza ve Haşmet’i karşılıklı bir sürpriz beklemektedir.

Arıza dizisinin Pazar saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı dizinin oyuncuları kimler.

Arıza Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 07 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.