Arıza 7. Bölüm izle

Show TV

Show tv ekranlarının yeni soluklu dizisi 'Arıza 7. Bölüm izle'  sayfasından merhaba. Bu sayfadan dizinin yeni bölümünü full ve tek parça halinde izleyebilirsiniz. Ayrıca dizinin yeni bölüm fragmanına ulaşabilir , diziyi canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz .
Tolga Sarıtaş'ın başrolünde yer aldığı  Arıza Dizisi yayınlanmaya başladığından itibaren Pazar günleri en çok izlenen dizilerinin arasında yer alıyor. Bu sezon Show tv ekranlarında oldukça başarılı porjeler görmekteyiz. Bu projelerden bir tanesi olan Arıza dizisi her hafta pazar günleri saat 20.00'da yeni bölümleri ile ekranlarda yerini alıyor. Arıza dizisi 7. Bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak.

Dizide bu hafta neler yaşanacak?

Arıza dizisinin  bu akşam yayınlanacak 7. bölümünde Salman’ın karşısında zor durumda olan Ali Rıza ve Haşmet’i, Burak hareketleriyle şaşırtır. Ali Rıza ise başarılamayan sevkiyatın suçlusu olarak Burak’ı görmektedir. Ali Rıza ilk iş olarak Burak’ın depodan silahları nasıl kaçırdığının izini sürer.
Burak ise konsorsiyum toplantısında vaad ettikleriyle gözleri üzerine çeker ve Burak için konsorsiyumda koltuk sahibi olma ihtimali  doğar. Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düşer ve sonunda silahlara ulaşır. Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi vardır.

Arıza 7. Bölüm Fragmanı

Arıza dizisinin Pazar saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.


Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı dizinin oyuncuları kimler.

Arıza Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım

Arıza 7. Bölüm 2. Fragmanı

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 25 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.