Arıza 6. Bölüm Canlı izle

Show TV

Show Tv ekranlarının yeni soluklu dizisi 'Arıza 6. Bölüm Canlı izle' sayfasında bulunuyorsunuz. Yayınlandığı günden itibaren oldukça ses getiren Arıza 6.Bölümü ile 18 Ekim Pazar akşamı saat 20.00'da izleyicisi ile buluşuyor. Yasal Tv olarak dizinin geçmiş bölümlerine ve yayınlanan son bölümüne yazımızdan ulaşabilir, diziyi canlı ve kesintisiz olarak sayfamızdan izleyebilirsiniz. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ahmet Mümtaz Taylanın yer aldığı dizi reytinglerde önemli yerlere gelmiş durumda. Arıza Dizisi Oyuncuları Kimler? Arıza Son Bölümde  Neler Yaşandı?

 Arıza Son Bölümde Neler Yaşandı?- Arıza 5. Bölüm Özeti

Haşmet aklına takılan soruları Ali Rıza’ya danışır. Ali Rıza verdiği yanıtlarla Haşmet’in güvenini kazanır ve Haşmet’in bir numaralı adamı olur. Haşmet, Rıza’ya kaleyi içerden fethetmek için konsorsiyuma katılmasını ve Ersoylularla anlaşmasını söyler. Fuat’a baskı yapan Haşmet, Ali Rıza’nın bundan sonra onun sağ kolu olduğunu ve onunla barış içinde bir arada olmaları gerektiğini söyler. Konsorsiyum toplantısına beklenmedik bir şekilde katılan Haşmet, aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir. Haşmet’in sürpriz hamlesi karşısında Fuat, kendisine yandaş aramak için harekete geçer. Geçmişin peşini bırakmayan Halide ise Sadi Aksoy’un peşine düşer ama Sadi Aksoy’un peşine düşen sadece Halide değildir. Ali Rıza da çok farklı bir nedenle Sadi’nin peşindedir. Ancak Ali Rıza’yı Muzaffer’in de içinde olduğu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Oldukça hareketli bir bölümün sonunda Arıza Disizi 6.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrası bizleri bu hafta dizide neler bekliyor? İşte Yayınlanan o fragman.

Arıza 6. Bölüm Fragmanı

Arıza 18 Ekim Pazar saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu ; Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay), Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan), Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan), Olgun Toker (Burak Ersoylu), Levent Can (Fuat Ersoylu), Murat Dalbatan (Muzaffer Cura), Dilara Aksüyek (Fisun Yılmaz), Cavit Çetin Güner (Murat Ersoylu), Ali Rıza Kubilay (Mithat Tekinoğlu), Yağız Can Konyalı (Mert Altay), Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Kırbaş), Hazal Benli (Derya Tekinoğlu), Yeşil Salkım (Melek Tekinoğlu), Yeşim Gül (Rukiye Altay)

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 18 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.