Arıza 12. Bölüm izle - Canlı izle

Show TV

Show Tv ekranlarının popüler dizilerinden bir tanesi olan Arıza yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Show Tv'nin bu sezon başarılı projeleri arasında yer alan Arıza dizisini sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Arıza dizisi konusu ve oyuncuları ile bu sezon yayın hayatına girer girmez oldukça sevilmiş durumda. Kendine has bir hayran kitlesi edinen dizinin başrol oyunculuğunda Tolga Sarıtaş yer alıyor. Son zamanlarda yer aldığı dizilerde popülerliğni sürekli arttıran Tolga Sarıtaş, oyunculuğunu yaptığı Arıza dizisinde de seyirci tarafından benimsenmiş durumda. Arıza 29 Kasım Pazar günü saat 20.00'da yayınlanacak olan 12. Bölümde bizleri neler bekliyor olacak?

Arıza 12. Bölüm-Bu Hafta Neler Yaşanacak?

 Ali Rıza’nın silahlı adamlar tarafından kuşatıldığı anlarda gerilim doruğa ulaşırken, Halide’nin şüpheli sorusu karşısında Ali Rıza ne söyleyecek merakla bekleniyor.

Ali Rıza, Şehmuz’un mallarını neden yaktığını konsorsiyumda açıklar. Fuat bu açıklamaya her ne kadar ikna olmuş görünse de işin aslı öyle değildir, Rıfkı’ya talimat verir ve Ali Rıza’yı araştırmasını ister. Halide yeni polikliniğine Nihan’ın adını vererek herkesi çok mutlu eder.

Burak konsorsiyuma rakip olacak yeni bir ortaklığın temellerini atar, ilk kurban olarak da kendilerine Ali Rıza’yı seçer. Hasan, Haşmet’ten sürpriz bir şekilde Ali Rıza’nın gizli görevini öğrenir. Ali Rıza ise Haşmet’in karşısına dikilir ve Halide’yle birbirlerini sevdiklerini söyler.

Arıza 29 Kasım Pazar saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı dizinin oyuncuları kimler.

Arıza Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 29 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.