Arıza 11. Bölüm izle-Canlı izle

Show TV

Yayınlandığı günden bu güne her gün izleyici kitlesini arttıran Arıza 11. Bölümü ile 22 Kasım Pazar saat 20.00'da Show tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Konu bakımından küçük bir mahallede yaşayan taksi şöförü olan Ali Rıza'nın yaşayacaklarının anlatıldığı Arıza Dizisini sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Dizi ile ilgili son bölümler full ve tek parça halinde yazımızdan takip edebilir ayrıca dizinin yayınlanan yeni bölümünü canlı olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz. Oldukça hareketli zamanların yaşandığı dizide bu hafta neler olacak? Geçtiğimiz hafta neler yaşandı? 

Arıza 11. Bölüm-Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Fuat, Ali Rıza’nın şerefine büyük bir gece tertip eder. Yeraltı dünyasının önemli isimleri bu gecede boy gösterir. Şehmuz’a gelen bir haber ise geceye gölge düşürür. Burak konsorsiyumun dışında kalınca kendisine yeni bir iş ortağı bulur. Halide ise yeni açacağı polikliniğin heyecanı içerisindedir, Haşmet ise bu durumdan memnun değildir. Ali Rıza yeni makamında ilk vazifesini üstlenir ama Burak’ın ve yeni ortağı Numan’ın kurbanı olur, Şehmuz’la karşı karşıya gelir.

Arıza 22 Kasım Pazar saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı dizinin oyuncuları kimler.

Arıza Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 22 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.