Arıza 10. Bölüm izle-Canlı izle

Show TV

Yayınlandığı günden bu güne her gün izleyici kitlesini arttıran Arıza 10. Bölümü ile 15 Kasım Pazar saat 20.00'da Show tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Konu bakımından küçük bir mahallede yaşayan taksi şöförü olan Ali Rıza'nın yaşayacaklarının anlatıldığı Arıza Dizisini sitemizden reklamsız, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Dizi ile ilgili son bölümler full ve tek parça halinde yazımızdan takip edebilir ayrıca dizinin yayınlanan yeni bölümünü canlı olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz. Oldukça hareketli zamanların yaşandığı dizide bu hafta neler olacak? Geçtiğimiz hafta neler yaşandı? 

Arıza 9. Bölüm-Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Arıza’nın bu akşam izleyicisi ile buluşacak olan 10. bölümünde Ali Rıza, Cabir’in vurduğu Mert’i hastaneye yetiştirmeyi başarır. Mert ameliyata girer. Cabir, Mert’in ameliyattan sonra yaşadığın öğrenince adamlarıyla hastaneye gelir, sonrasında ise Ali Rıza ve Muzaffer tarafından yakalanır. Ali Rıza, Cabir’le işinin bitmediğini, Cabir sayesinde konsorsiyumu dize getirebileceği Muzaffer’e söyler ve planını açığa çıkarır.

Konsorsiyumdaki herkes Cabir’in saldırılarına hedef olur  ve konsorsiyum çatırdamalar  başlar, ta ki günün sonunda Ali Rıza, Murat’ın ve Derya’nın canını kurtarıp, Cabir’i vurana dek. Burak ise artık oyun dışında kalır ve konsorsiyumdan atılacaktır.

Arıza dizisinde hem aşkın yakıcılığı hem de büyük bir plan var! 

Dizinin 10.bölümünden yayınlanan fragmanlarda Ali Rıza ile Halide’nin iyice birbirlerine yaklaştığı da görülmektedir. Hatta Halide ve Ali Rıza öpüşmesi de dizinin yeni bölümüne damga vuracak gibi görünüyor.

İki karakterin aşkını da heyecanla bekleyen izleyiciler için bundan sonraki bölümlerde çok daha fazla romantik sahne olacağı da kesin gibi…

Arıza 15 Kasım Pazar saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı dizinin oyuncuları kimler.

Arıza Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 15 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.