Arda İle Omuz Omuza Canlı izle

Kanal D

Kanal D ekranlarının sevilen yemek programı 'Arda İle Omuz Omuza Canlı izle' sayfasında bulunuyorsunuz. Program hakkındaki bütün detaylara sayfamızdan ulaşabilir ve programı canlı ve reklamsız olarak izleyebilirsiniz. Arda İle Omuz Omuza Haftanın Konuk İsmi Kim? Arda İle Omuz Omuza Bugün Ne Pişrildi? Bütün bu sorularınızın cevabı yazımızda.

 Kanal D'nin her hafta pazar günleri saat 13.00'da yayınlanan programı Arda İle Omuz Omuza her bölümü ile izleyenlere lezzetli dakikalar yaşatıyor. Her hafta bir ünlü ismin konuk alındığı programda çeşitli yemekler yapılıyor. Program formatı gereğince konuk alınan ünlü isimler beraber ünlü şefimiz Arda Türkmen aynı yemeği yapıyor ve mutfak eğlenceye doyuyor. Programda her pazar bir yemek belirleniyor ve katılan ünlü isim ile Arda Türkmen bireysel olarak aynı yemekte yarışıyorlar. Arda Türkmen'in tarifleriyle kendi başına yemeği hazırlamaya çalışan ünlü isimler bazen zorlanırken bazende oldukça lezzetli tarifler çıkarabiliyorlar.

Arda İle Omuz Omuza Haftanın Konuğunu Öğrenmek İçin Tıklayınız.

Arda İle Omuz Omuza Bu Hafta Ne Pişirildi Öğrenmek İçin Tıklayınız.

 

Arda İle Omuz Omuza Her Pazar  saat 13.00'da  Kanal D'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

 

Kanal D CANLI İZLE

Bu yazı 18 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.