Alev Alev 6. Bölüm izle - Canlı izle

Show TV

Show TV ekranlarında yayınlanan , Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Alev Alev’in merakla beklenen yeni bölümünden fragmanlar peşpeşe geliyor. Geçtiğimiz sezon ve bu sezon başarılı projelere ev sahipliği yapan Show Tv, yeni dizisi Alev Alev ile Perşembe günleri izleyicisini ekranlara bağlıyor. 10 Aralık Perşembe günü saat 20.00'da 6. Bölümü ile ekrana gelecek olan diziyi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden izleyebilir, yayınlanan son bölümüne full ve tek parça halinde yazımızdan ulaşabilirsiniz. Peki Alev Alev Dizisinin Konusu Ne? Alev Alev Dizisinin Oyuncuları Kimler? Alev Alev Bu Hafta Neler Yaşanacak

Alev Alev 6. Bölüm- Bu Hafta Neler Yaşanacak?

Ömer’in saldırıya uğramış halinin dikkat çektiği fragmanda Ozan, Ömer’e karakolda ifade vermesi gerektiğini söylüyor ancak Ömer’in cevabı yapılanların hesabını sormak için harekete geçeceğini gösteriyor.

Ozan ile Ömer, sarnıçtaki yangınla ilgili gerçekleri itiraf etmesi için Selim’i polise götürmeye çalışırken, Bülent’in kararı herkesi şaşırtacak. Şimal’in kocası psikopat Bülent, Çiçek’in durumunu kolaylaştırmak için Ali’yi şoförü olarak işe alıyor. İşte bu karar dizide dengeleri de değiştirecek kadar önemli… Tomris, Ali’yi kovması için Bülent’e kızıyor. Ali’nin Şimal sandığı Çiçek’i odasında bulduğu anlarda tansiyon giderek yükseliyor. Bülent’in işe aldığı Ali’nin Çiçek’in yanına kadar sokulması ve onu hala tanıyamaması da bir başka acı tablo olacak.

Çelebi’nin zekice hamlesinin ardından Cemre bir yol ayrımına gelmiştir. İskender’in Ömer’den alacağı intikam bu defa çok daha sert olur. Bülent, Çiçek ile Tomris’in zayıf noktalarını bulmuş ve onlara şok olacakları bir sürpriz hazırlamıştır.

Rüya, Ozan ve Ömer, Cemre’nin destekçileri olarak Kayabeyli Ailesi’ne karşı güçlerini birleştirirken, Çelebi Rüya’yı hiç beklemediği yerden vurur. Yedikule Mahallesi beklenmedik olaylara gebedir.

Alev Alev 10 Aralık Perşembe saat 20.00'da Show Tv'de yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Alev Alev Dizisinin Oyuncuları

Cemre: Demet Evgar Çiçek: Hazar Ergüçlü Rüya: Dilan Çiçek Deniz Çelebi: Cem Bender Ozan: Berkay Ateş Ömer: Cihangir Ceyhan İskender: Berker Güven Ali: Toprakcan Adıgüzel Bülent: Cem Sürgit Korkut: Yiğit Sertdemir Tomris: Zuhal Olcay 

 

Show TV CANLI İZLE

Bu yazı 10 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.